Вилами по воде• 1 час назад

Автор, ти, коли закликаєш підписати петицію, дивися, хто її автор

Знову шобла зелена лізе.
А ти потім закриваєш свою тему, називаючи ще когось хворим. Це тобі кінець епохи бідності від зелених. Хавай тепер.
Чи ти переконана, що цей помічник Слуги народу переймається про твою зп, яка з 2020 року не зросла навіть на копійку, з твоїх слів.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3845031
Уравнобешенная• 1 час назад
До чого ваш гнівний спіч? Автор петиції має свої цілі. Автор теми свої. На якийсь час їх інтереси співпали, чому це не використати? Це як з гречкою на виборах) Бери і роби по-своєму)

автор Вилами по воде • 1 час назад
Ответ дляУравнобешенная
Взяли гречку? Тепер не нийте
Уравнобешенная• 1 час назад
Ответ дляВилами по воде
Взяли гречку? Тепер не нийте
Не маніпулюйте) Брати умовну гречку радили політики усіх таборів) Це приклад співпраці при розбіжності поглядів.
Зроблено у 80-х• 1 час назад
у слуг задача - захопити київ, до кличка питань чимало, але на ті слуг - він божа роса. Петиція проти підвищення тарифу в метро - реально, а як же те. що лідор особисто обіцяв не пінімати комуналку під час війни і.... петицій не бачу? Обіцяв піти, якщо викриють ся кумівство? а його друзів уже стільки зашкарилося, що оооой, де Баканов - тиша, обіцв 4 тис. вчителям, та багато обіцяв...
том услугам краще мовчати, а їхнім симпатикам визнати, що їх втупу розвели і вони допомогли хакнути майже всю країну, Україна досі тримається не завдяки, а таки всупереч цій владі
автор Вилами по воде • 1 час назад
Ответ дляУравнобешенная
А є такі, які не брали гречку, уявляєте
автор Вилами по воде • 1 час назад
Ответ дляЗроблено у 80-х
Саме так.
Зараз Буданову іноземна розвідка дружньо порадила піти у відставку, бо це лише початок кінця зелених
Эскиз бесконечности• 1 час назад
Ответ дляВилами по воде
А є такі, які не брали гречку, уявляєте
И зря

автор Вилами по воде • 1 час назад
Ответ дляЭскиз бесконечности
И зря
То вам гарнір до шашликів
Эскиз бесконечности• 1 час назад
Ответ дляВилами по воде
То вам гарнір до шашликів
Я шашлык без гарнира ем
Кривая спроса• 1 час назад
Ответ дляЭскиз бесконечности
Я шашлык без гарнира ем
С зелеными будете скоро гарнир без шашлыка есть. И то - в малых количествах, редко и под ракетными обстрелами на обломках своего жилища.
Эскиз бесконечности• 1 час назад
Ответ дляКривая спроса
Вы свое будущее мне не прогнозируйте. У меня с вами разная судьба
Лівий Локіть• 55 минут назад
Ответ дляВилами по воде
Саме так.
Бам будановомобисто це сказав?Не дивуюсь коментарю, у любителів теорій заговорив завжди винний хтось зверху . Щоб виправдати свою нікчемність.
Теща дочки• 45 минут назад
А чого це потужнік досі указ не підписав щодо заморозки цін на нафту в світі? От би і проблему з цінами на проїзд вирішив))
Уравнобешенная• 44 минуты назад
Ответ дляВилами по воде
А є такі, які не брали гречку, уявляєте
Уявляю) Люди різні)
Кукарикуууууу• 23 минуты назад
Подписывыть петицию не буду в любом случае... У центральной власти одна цель - подвинуть Кличко. А, учитывая нынешние реалии - войну в Иране, цены на энергоносители и отсутствие помощи в финансировании восстановления энергетики в Киеве, не считаю, что Виталик так уж неправ...
Кукарикуууууу• 22 минуты назад
Ответ дляЗроблено у 80-х
100%!