Приму в дар• 23 сентября 2024
Дівчата, допоможіть розібратись з замовленням на Answear
Хочу замовити кеди Tommy Hilfiger.Міряла вживу розмір 37,US 6,5. А на answer в таблиці розмірів пише ,що US 6.5 це 38 розмір. Можливо замовляли у них взуття Hilfiger, допоможіть будь ласка визначитись з розміром, щоб не прогадати
Приму в дар
• 23 сентября 2024
Ответ дляКукусики
Я ношу 37, в Томмі завжди беру 7
Саме на сайті Tommy більш зрозуміліше, а answer мене ввів в ступор
Приму в дар
• 23 сентября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Може це підліткове взуття
Та ні, доросле. Саме в tommy є розміри полоаинки, але на answer вони не зазначені
МинерАлочка• 23 сентября 2024
Ответ дляПриму в дар
Очень часто точно такие же модели есть на Модиво или на Еобувь . Если цена на Ансфере дешевле , чем у них , то я пользуюсь ими , как помогайками в размере . Потому что эти магазины очень часто измеряют саму стельку . Заходите на нужной модели в Таблица размеров и там открывается страничка , где пишут : Розміри товару [см]
Цей товар був індивідуально виміряний і описаний нашими фахівцями.
Борщичок• 23 сентября 2024
Мужская еще есть размерная сетка у них 6.5 вроде 38
А так подростковая 6,5 это 38
Смотрите мужская у вас модель или подростковая
А так подростковая 6,5 это 38
Приму в дар
• 23 сентября 2024
Ответ дляМинерАлочка
Дуже дякую
Приму в дар
• 23 сентября 2024
Ответ дляБорщичок
А так подростковая 6,5 это 38
Жіноча