Невгамовна сила• Изменено 23 сентября 2024
Віддам в добрі ручки безхатню кицю. Кропивницький. Дуже ніжна, грайлива, любить
Доброго дня, дівчатка! Вирішила створити ще одну вже останню свою темку з приводу прилаштування безпритульної киці на нашій Порадниці. Можливо саме тут знайдеться для неї мама. Я вчора вже вночі також створила вже одну такого ж плану тему, але було вже дуже пізно і можливо
вже була мала активність серед читачів із-за цього, а зараз в такий час тут людей набагато більше.
Вчора ввечері я повернулась з вулиці де кормила зовсім ще молодесеньку кішечку (4-5 місяців приблизно) й відразу ж вирішила написати сюди в надії на краще для неї. Історія дуже банальна, майже 2 тижні тому пізно ввечері на дитячий майданчик в парк просто, як сміття викинули 3-х чудових котеняток. Я вийшла гуляти зі своїм собакою, а вони за мною почали бігти і вслід мені так жалісливо м´явчати. Добре, що мій собака був на повідку й не сталось ніякої біди з ними. Собака в мене величезний просто ( я його також 8 років тому ще малесеньким цуценятком підібрала з вулиці) і тепер це мій найкращий і найвідданіший друг! За ці 2 тижні я змогла просто з величезним трудом прилаштувати 2-х кошенят (хлопчики), а ось дівчинка залишилась, нажаль... Нікому вона зовсім не потрібна тому, що вона просто дівчинка, а більшість хотять хлопчиків тому, що як мені сказали не хочуть потім ніяких проблем зі стерилізацією або ж не бажаними вагітностями. Вона живе зовсім самісінька на дитячому майданчику де бігає купа великих безпритульних собак, вона шукає своїх братиків котрі вже в родинах її там дуже страшно і одиноко, а скоро ще й зима, холодно буде. В день з нею постійно бавляться дітки, а ось ввечері вона біднесенька до мене тулиться й не хоче мене відпускати від себе. Окрім мене нею тут ніхто не опікується, тільки я її постійно годую, наливаю її водичку. Додому забрати до себе її не можу тому, що мій собака зовсім не переносить котиків та й живу я ще й не у власному житлі. Дівчатка, це просто неймовірно лагідна кицюня, правда, вона дуже-дуже ніжна, любить дітей, красуня маленька з такою ось тяжкою долею. По жодній моїй об´яві ніхто навіть й не телефонує, а ось хлопчиків майже відразу забрали і це чудово. Можливо є дівчатка з Кропивницького котрі наразі у пошуках вірного друга? Придивіться до неї, будь ласка. Ви точно не пожалкуєте про свій вибір! Мій телефон: 050-74-96-172. Є багато відео з кицюнею тому, що фото не зовсім передає всю її красу. Заздалегідь вдячна! Гарного всім дня!
Невгамовна сила
• 23 сентября 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Нехай знайде хороших господарів, красуня!
Дякую! Дуже сподіваюсь, що саме так й станеться.
Паспортний стіл• 23 сентября 2024
І Ви чудова людина що не залишилися байдужою, дай Боже Вам щастя та здоров´я!
golublexa3• 23 сентября 2024
Якщо знайдуться люблячи руки, я готова допомогти з стерилізацією, дівчинку прилаштувати завжди складніше.
Радикальная• 23 сентября 2024
Бажаю кицюні знайти люблячу родину. Люди не розуміють що кицюні вони чистоплотні і розумашки. А стерилізувати потрібно як кицю, так і котика, бо у будинку тримати буде неможливо.
Невгамовна сила
• 23 сентября 2024
Ответ дляgolublexa3
Дуже вдячна Вам за допомогу!
Скользкая• 23 сентября 2024
Прелесть, а не киця
Пусть её найдут самые лучшие хозяева!
Автор, спасибо вам за неравнодушность!❤️
Пусть её найдут самые лучшие хозяева!
golublexa3• 23 сентября 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Дуже вдячна Вам за допомогу!
Поки не має за що, навіть стерилізованих погано беруть.
Невгамовна сила
• 23 сентября 2024
Дівчатка, дякую всім вам за такі теплі коментарі і побажання! Маю велику надію, що я все ж таки зможу її прилаштувати в гарну родину, як і її 2-х братиків. Вона дійсно чудова кицюня й заслуговує на життя в родині!
куркулиха• 23 сентября 2024
Це добре що ви пишите, нехай знайдуться добрі і заможні люди, бо це така відповідальність на багато-багато років для когось: на місяць утримання 1000-1600 корму, лоток, заміна наповнювача 200-400 грн, стерилізація 500-1000 грн, раз в півроку ветеринар. Це ж не просто хочу кицю і гладити її
Невгамовна сила
• 23 сентября 2024
Ответ дляgolublexa3
Нажаль, Ви дійсно праві... Мені одна з волонтерів нашого міста сказала, що зараз взагалі з прилаштуванням, як котиків так і собачок, просто величезні проблеми, можна сказати воно майже на нулі, а кількість безхатніх тваринок зростає просто в геометричній прогресії. У нас ще й дуже багато переселенців так, як місто знаходиться далеко від лінії фронту і вона каже, що люди привозять самостійно до її притулку тваринок тому, що тяжко знайти житло з тваринною і таке інше. Та й місцеві жителі привозять під ворота притулку й залишають в коробці зовсім новонароджених котеняток та цуценяток, а скільки ж їх ще окрім цього на вулиці біднесеньких мешкає...
Зубачистка• 23 сентября 2024
Ответ длякуркулиха
Не лякайте людей. У мене 4 ро котів. Їдять і корм і зі столу: бульон, супи, макарони з підливою, котлети, сире м‘ясо. Корм обходиться 1000 грн на всіх чотирьох. Беру на оптовому складі великий мішок. Стерилізація 1000 але це один раз.
У мене також є кицюня яку я приютила. Красунечка моя
Невгамовна сила
• 23 сентября 2024
Ответ длякуркулиха
Так Ви повністю праві, що по-перше це ще й велика відповідальність на довгі роки, коли береш в сім´ю тваринку!
Невгамовна сила
• 23 сентября 2024
Ответ дляЗубачистка
Дякую Вам, що дали прихисток котикам і кожного дня тепер даруєте їм свою любов та піклування! Ви, чудова людина котра має велике та добре серце!
Зубачистка• 23 сентября 2024
Ответ дляНевгамовна сила
І ви також ❤️
Нехай киця знайде дім
Невгамовна сила
• 23 сентября 2024
Ответ дляДоктор Варвар
Тему в топ
Дякую за підтримку моєї теми!
Кофр для ноги• 23 сентября 2024
Ответ длякуркулиха
Навіщо раз на півроку до ветеринара? Тут деякі до гінеколога та стоматолога раз на півроку не ходять, а ви про ветеринара...
З іншим згодна, але подано так, щоб люди передумали наче. Прям саме заможні потрібні, щоб кицю утримувати... У мене двоє, поки заможною себе не вважаю. Нажаль)
Чудо Ф_ф КеДаХ• 23 сентября 2024
Киця вже два тижні живе на вулиці - значить, вона досить самостійна і витривала, то можливо її б хтось взяв у приватний будинок.
У мами в селі живе кішечка, яку теж хтось ще кошеням викинув на вулицю у місті, вона прибилась на овочебазу і там жила. По її звичках видно, що раніше жила у квартирі, а потім чомусь опинилась на вулиці.
Natalia505• 23 сентября 2024
Ответ длякуркулиха
Не перебільшуєте. Я у власному будинку, в мене кіт ходить на вулицю,як собака в туалет. Їсть з нами м´ясо. Не наїдав тисячу ще ніколи. Стерилізували по акції 250 грн.
Natalia505• 23 сентября 2024
Красунечка, хай щастить з власником. Хтось, автор обов´язково знайдеться.
Невгамовна сила
• 23 сентября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Дякую! Так, вона на диво дуже така самостійна та впевнена в собі киця! Собакам та й іншим котиками вже дорослим дає досить таку гарну відсіч, коли їй щось не подобається. Я чесно кажучи, коли вперше 3-х побачила то вони були зовсім розгубленими, але життя на вулиці її як вже тепер я бачу-загартувало.
Невгамовна сила
• 23 сентября 2024
Ответ дляNatalia505
Дякую!
Невгамовна сила
• 23 сентября 2024
Ответ дляКофр для ноги
Дякую! Ваші котики справжні красуні! Відразу видно по котика, що Ви чудова мама для них і що вони в надійних ручках!
Великий сатирик• 23 сентября 2024
Ответ длякуркулиха
было 2 кота. Простых, с улицы. Ни разу к ветеринару не возила, ели все со стола