ЗдесяЯ• 23 сентября 2024
Аліменти з військового
Боже скільки кудахканья від нових жінок колишніх чоловіків які платят аліменти, бо вираховують по закону з усього))))) Це просто кошмар))Смішно.
А чого він повинен платити?
Іди працюй!
То твоя дитина, ти і забезпечуй.
В нас своя дитина є
Шановні, як що ваш чоловічок пустив на цей світ дитину то нехай хочаб забезпечує, якщо не як не приділяє уваги, або пише відмову та йде лісом
P.s. Не факт шо і ви не будете на такому ж місці)
А чого він повинен платити?
Іди працюй!
То твоя дитина, ти і забезпечуй.
В нас своя дитина є
Реанимация• 23 сентября 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Она и без этого может отказаться. И да - я против алиментов с боевых, только с ЗП
Алименты с дохода оплачиваются, а чего не с боевых ?
TANYA 0 0 0 0• 23 сентября 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Та що ви правда. В судовому порядку відмова є
Хто вам казав? Це можливо позбавлення батьківських прав, або визнання що він не є біологічним батьком. А просто так хочу відмовлюсь, а хочу - ні так не буває
Щаслива Я• 23 сентября 2024
Ответ дляРеанимация
Объясните ?
Наоборот вроде 3 нужно иметь
Якби можна було написати відмову від дитини, то жінки б таку відмову написали, щоб у чоловіка був статус батька, який самостійно виховує дитину
ЗдесяЯ
• 23 сентября 2024
Ответ дляЩаслива Я
Один з подружжя подає позов до суду, про позбавлення батьківських прав. Той з подружжя хто з цим згодний, у судовому порядку пише що так, згодний.
Все
Напланетянка• 23 сентября 2024
Ответ дляЩаслива Я
І де він повинен її писати? В особистому щоденнику ? 😂
В окопі
Файна цьоця• 23 сентября 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Все
Так не бывает) Это доказать суду нужно,пусть он сто раз согласен
TANYA 0 0 0 0• 23 сентября 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Не звільняє, але мати може відмовитись та не подавати як що батько напише відмову
Госпаді.... Яку відмову???? Ідіть до адвоката краще , а не десь щось почули і злі на весь світ
175см55кг19лет (она)• 23 сентября 2024
Ответ дляРеанимация
Потому что, они платятся сейчас, бл*дь, не просто так и не всем подряд. А те, кто их заслужил, меняют экипу, снаряжение, а потом и протезы не раз в пол года. Мало алиментов с ЗП в 30 тыс? А раньше все эти мужья сотни зарабатывали?
Реанимация• 23 сентября 2024
Ответ дляЩаслива Я
Аа, поняла, но думаю и такое имеет место быть, мать лишить родительских прав и отца назначить опекуном
Файна цьоця• 23 сентября 2024
Ответ дляРеанимация
В смысле опекуном,он вообще-то отец
TANYA 0 0 0 0• 23 сентября 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Все
Так все просто)))))
Снегурочко• 23 сентября 2024
Ответ дляЗдесяЯ
По закону, зможе
В цьому і прикол
Отказатся от ребенка сможет, а вот алименты платить обязательство останется
ЗдесяЯ
• 23 сентября 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Ідіть краще повчіть закон, а потім пишіть
ЗдесяЯ
• 23 сентября 2024
Ответ дляСнегурочко
Залишиться, але про нестягення аліментів після можна прописати у позові
Реанимация• 23 сентября 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Снаряжение, экипу и протезы пусть идут выбивать с государства б..ть...
С 30тысяч это 4500грн на одного ребенка и 7500грн на 2-х детей вот где б..ть и конечно это мало, странно этого не понимать.
TANYA 0 0 0 0• 23 сентября 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Автор випийте заспокійливе
ЗдесяЯ
• 23 сентября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Суді порівну, в позові напишуть що не спілкується, не приймає участі у виховані і таке інше. А тим більше якщо другий з батьків сам згоден
TANYA 0 0 0 0• 23 сентября 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Є заборгованість по аліментах???
І що вам дасть якщо батька позбавлять батьківських прав???
ЗдесяЯ
• 23 сентября 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Ну от хай теперішня жінка і міняє єкіпу та інше, їй на харю падає більше. Не сходить 2 рази в салон, або не з@бухає з подружками
175см55кг19лет (она)• 23 сентября 2024
Ответ дляРеанимация
А до войны он миллионами воротил? 7500 на одного, а неина двух.
Новому мужу много с государства выбили? Или вы из ’мы их туда не посылали’?
Отвечу на ваш немой вопрос сразу - я не вторая жена
Снегурочко• 23 сентября 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Ага, а потім мати передумає і знову подасть на аліменти. То тільки лох на таке погодиться.
Реанимация• 23 сентября 2024
Ответ дляФайна цьоця
В смысле опекуном,он вообще-то отец
Единственный если может оформить помощь еще от государства.
175см55кг19лет (она)• 23 сентября 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Какая вы мерзкая. Жаль, что нельзя ребятам выбирать, кого защищать, а кого пусть эволюция сама отсеет
Реанимация• 23 сентября 2024
Ответ дляСнегурочко
Нет с чего?
Знаю семейку и мать и отец лишины родительских прав....
Опекун бабушка еще и выплаты получает...
ЗдесяЯ
• 23 сентября 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Вам напевно видніше
Але нажаль коли виють за єкіпіровку ту саму, не раз бачила як жінки на ці бабки айфони купляють та з подружками кутять по барам.
То це ще питання хто тут з нас «мерзкий»
175см55кг19лет (она)• 23 сентября 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Вам напевно видніше
Обиженная на свех женщин, потому что какой-то кабелина ушёл от вас. Ужас, вы не уважаете себя на столько, что весь мир теперь виноват в том, что жалкая
Снегурочко• 23 сентября 2024
Ответ дляРеанимация
Нет с чего?
Закон такой есть. Потому и никто не бежит отказываться от детей. Так как ничего не даст это. Так бы у нас пол страны отказались и не платили.
ЗдесяЯ
• 23 сентября 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
🤣🤣🤣🤣
Я себе як раз поважаю, шановна, шо б не підбирати сраку колишньому, і не думати за його потреби
Для цього в нього є жінка.
А про айфони та кутьож напевно вам в очі ляпнуло, одна з тих хто любить на чуже погулять)))
Для цього в нього є жінка.
Реанимация• 23 сентября 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
А чего так простите заступаетесь за не заплатить родой кровинушке ?
К чему новый муж ?( У меня нет если что ) ну и да не посылали :(, а кто посылал тот пусть и берет отвественность, а то попривыкали перекладывать отвественность на тех кто и возратить не может...п..з денег мало мне самому не хватает...
Вспомнила полк Тхалиси...жестоко но видимо верно...