Дівчата дуже потрібен Лімфоміазот. В аптеках немає. Підкажіть де взяти
мені взагалі виписали драже! Подзвонила одному представнику - внього є, але він буде у Львові через кілька днів, представник, котрого написали в першому посиланні - взагалі про драже не чув. Я почала давати каплі, в мене з попереднього разу залишились, але вони закінчуються, а переривати лікування не хочеться
Ответ дляKira_lviv
Удалено администрацией...