Советчица Года• 24 сентября 2024

В якого банка менша комісія?

Треба заплатити 60 тис готівкою через касу (за кредит). Який банк візьме меншу комісію за послугу? Чи вони всі зараз однаково беруть?
А я з косою• 24 сентября 2024
Не логичнее платить там, где должны, чтоб не переводить потом?
Ксерокопия ночи• 24 сентября 2024
Поповніть без коміссії чорну моно та зробить платіж за вільними реквізітами. Навіщо зв´язуваться з коміссіями.
А я з косою• 24 сентября 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
5000 в сутки можно
Галя-краля• 24 сентября 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Та ну, зніме 0,5% точно. Я вже на Моно так влетіла
Тоскующая• 24 сентября 2024
А банк. 250 грн я заплатила за 56000. Не знаю чи доррго це
Ксерокопия ночи• 24 сентября 2024
Ответ дляА я з косою
5000 в сутки можно
Не кажить дурниць. До 100к.
Ксерокопия ночи• 24 сентября 2024
Ответ дляГаля-краля
Це не влетіла, а безкоштовно. В будь якому банку дорожче.
Ms. Любмая жена• 24 сентября 2024
Ответ дляГаля-краля
Всегда пополняю Моно без комиссии
dulenok• 24 сентября 2024
А нельзя внести наличку в кассу в банк, в котором взяли кредит? Погашение ж кредита вроде без комиссии, или я не права?
А я з косою• 24 сентября 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Не кажить дурниць. До 100к.
Не казала б, якщо не попала сама.
Из 7000 закинуиых, 5 пришли, а 2 попали под финмониторинг
Ксерокопия ночи• 24 сентября 2024
Ответ дляА я з косою
Не казала б, якщо не попала сама.
Поясніть детальніше що Ви маєте на увазі, під ’фінмоніторінг’ і ’закинуті’. Я розумію, що таких ’закинутих’ біля 100к? на місяць готівкою і одномоментно із різніх регіонів?
автор Советчица Года • 24 сентября 2024
Ответ дляdulenok
Це мфо, зареєстрована в Києві. А людина кредит онлайн взяла в іншій області
автор Советчица Года • 24 сентября 2024
Ответ дляА я з косою
Кредит брався онлайн у мікрофінансовій установі. Тепер це мфо подало в суд (на родича). Згодні вони на оплату в 60 тис.грн (одним чеком), і не підуть тоді до виконавця.
автор Советчица Года • 24 сентября 2024
Ответ дляТоскующая
Це нормально. Бо читаю, що біля 2 тис може бути комісія на такій сумі. А ви клієнт А банку?
А я з косою• 24 сентября 2024
Ответ дляКсерокопия ночи
Нет, в том то все и дело.
За один раз 7000, первый и единственный раз в месяц
Тоскующая• 24 сентября 2024
Ответ дляСоветчица Года
Так. При чому не через касу. Кладете слбі на кртку через касу безкоштовно і оплачуєте в додатку
Тоскующая• 24 сентября 2024
Ответ дляА я з косою
Не казала б, якщо не попала сама.
Не має такого закону
А я з косою• 24 сентября 2024
Ответ дляТоскующая
Не має такого закону
При чем тут закон, если я говорю о реальной ситуации со мной.
Деньги ложились в субботу, вот только 20минут назад дошли 2тыс
Тоскующая• 24 сентября 2024
Ответ дляА я з косою
Якщо ви не знаєте своїх прав то хто винен?)
life-2v• 24 сентября 2024
Ответ дляСоветчица Года
І що далі? У тої людини , що кредит брала є майно?
автор Советчица Года • 25 сентября 2024
Ответ дляlife-2v
Майна немає, але є рахунки, картки, які виконавець заблокує після суда