Нарисуй свое счастье• 24 сентября 2024

Відповім на ваші запитання.

Вітаю. Іноді так буває важко прийняти рішення, або зовсім незрозуміло як вчинити. Поїхати/залишитись, є інша/не має, варто там працювати чи ні и т.д.
Прокачую знання та навички по читанню розкладів. Працюю за класичною системою Райдера Уейта. Відповідаю на одне питання.

Від Вас питання , Ваше ім´я та ім´я людини (якщо така фігурує у питанні) та ваші роки народження. Питання мають бути наші людські, життєви та з чіткими термінами (до року, краще півроку)

Не дивлюсь питання:
жив\помер,
здоров´я,
магічного негативу (саме магічного, бо звичайний сглаз та заздрість подружок можна і треба дивитись).
Не відповідаю на питання Коли закінчеться війна. Історія не знає жодного випадку, коли війна була вічною. І наша також закінчиться. Варіативніть Коли та ЯК ніхто не скаже, адже все майже відразу пішло не за тим сценарієм, що планували .

Дивитись буду перші 7-8 питань.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 24 сентября 2024
Это запрещено на Советчице, для Таро сделали Единую тему.

ТочноБудет• 24 сентября 2024
Тетяна, 1983. Вертатись додому чи ще ні?
Доставучая• 24 сентября 2024
У старшего сына будет семья?
Медсестричка• 24 сентября 2024
Ярослава, 06.09.1984 Куди далі рухатись в плані роботи?
Kidstaff Bot• 24 сентября 2024
Обговорення ТАРО відбувається тут  https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3467100

З повагою, Команда Kidstaff