Можливо вже запитувала, і в тій темі була дуже класна пані-спеціаліст з астрології. Цікаво в кого ще який досвід, мабуть що це чоловік-Риби?
Тема для потриндіть
Yellow berry• 24 сентября 2024
Ответ дляEmm11117
те що дивакувата то да
Та це до знаку не відноситься, всі ми трошки дивакуваті)
Yellow berry• 24 сентября 2024
Ответ дляEmm11117
Не всі) наприклад Козероги, Леви, Овни до речі теж не дивні
Мої знайомі дивні) або вони нормальні, а дивна я)))
Ольга.Д.О.• 24 сентября 2024
Для Водолійки чудово підійде адекватний чоловік (чесний, розумний, порядний, турботливий) будь-якого знаку зодіаку. Дівчатонька, не ускладнюйте собі життя і не засмічуйте голову забобонами.
Moon shine• 24 сентября 2024
Ответ дляfishcka
тілець їм підходить.
у мене дочка водолій, я тілець. прекрасно уживаємся.
з папою скорпіоном важче
ні. Водолій і Тілець це найгірше поєднання ,яке може бути. Не порівнюйте маму і дочку. Для шлюбу це не годиться.
natella579• 25 сентября 2024
Ответ дляfishcka
а я була впевнена що це моя велика теляча терпимість грає роль
витримую і розрулюю всі її підліткові псіхи :)
Саме так, терплячість і терпимість. Вам вище правильно написали, до рідних ми всі, хто б яким не був, дещо по-іншому відносимось і сприймаємо. :)
А от чоловік Водолій навряд чи задовільнив би ваші потреби в психо-емоційному плані і ви були б заважкою для нього. А от Скорпіон може, не дивлячись на те, що з ними важкувато в деяких моментах, але ви можете пофігізм включити на щось, десь м’яко і розсудливо діяти, а десь продавити свою позицію.
natella579• 25 сентября 2024
Ответ дляEmm11117
те що дивакувата то да
Та все з вами так як з Водолієм :) То вам не хватає новизини і емоцій, через те до Риб все одно вас тягне)) Якщо хочете так Рибу, шукайте успішну, тоді ви може затримаєтесь біля неї. Або зароманьтесь з Рибом для емоцій, але прагматизм все одно у вас переможе)) До Левів придивіться - там вам і емоції будуть, і краща сумісність
Ответ дляnatella579
Дякую)))