Emm11117• 24 сентября 2024

Для Водолійки який ідеальний партнер?

Можливо вже запитувала, і в тій темі була дуже класна пані-спеціаліст з астрології. Цікаво в кого ще який досвід, мабуть що це чоловік-Риби?
Тема для потриндіть
kanni• 24 сентября 2024
Астрология говорит о том, что подходят Овен, Близнецы, Стрелец. У меня как-то так и получалось

автор Emm11117 • 24 сентября 2024
Ответ дляkanni
Вам Овни і Стрільці не здались занадто активними і домінантними?
Yarosh10• 24 сентября 2024
Як не дивно, мама моя Водолій, притягуються одні Скорпіони, вже сміємося з цього, хоча вона не вірить в астрологію.
kanni• 24 сентября 2024
Ответ дляEmm11117
Нет. Муж Овен
автор Emm11117 • 24 сентября 2024
Ответ дляYarosh10
О, це вже щось цікаве
автор Emm11117 • 24 сентября 2024
Ответ дляkanni
Нет. Муж Овен
Не знаю як ви їх терпите, чесно)))
kanni• 24 сентября 2024
Ответ дляYarosh10
У меня тоже парочку были. Но недолгосрочно, все-таки слишком разные

kanni• 24 сентября 2024
Ответ дляEmm11117
Не знаю як ви їх терпите, чесно)))
Мне нормально. Два самых значимых мужчины в жизни - это именно Овны. Но все же разные, и двух одинаковых Водолеев не бывает, и двух Овнов
Yellow berry• 24 сентября 2024
Ну, раз потриндіти) Ви типова жінка Водолій, як книжка пише?)
lilu502• 24 сентября 2024
Ответ дляYarosh10
В кумів теж так, вона Водолій, він Скорпіон
автор Emm11117 • 24 сентября 2024
Ответ дляYellow berry
те що дивакувата то да
автор Emm11117 • 24 сентября 2024
Ответ дляkanni
Вони не намагаються вас продавити чи нав´язати свою волю? Думаю у вас має бути сильний характер
Yellow berry• 24 сентября 2024
Ответ дляEmm11117
те що дивакувата то да
Та це до знаку не відноситься, всі ми трошки дивакуваті)
автор Emm11117 • 24 сентября 2024
Ответ дляYellow berry
Не всі) наприклад Козероги, Леви, Овни до речі теж не дивні
Yellow berry• 24 сентября 2024
Ответ дляEmm11117
Мої знайомі дивні) або вони нормальні, а дивна я)))
fishcka• 24 сентября 2024
тілець їм підходить.
у мене дочка водолій, я тілець. прекрасно уживаємся.
з папою скорпіоном важче
автор Emm11117 • 24 сентября 2024
Ответ дляYellow berry
а ви хто?
Yellow berry• 24 сентября 2024
Ответ дляEmm11117
а ви хто?
А вгадайте) Водолій
Ольга.Д.О.• 24 сентября 2024
Для Водолійки чудово підійде адекватний чоловік (чесний, розумний, порядний, турботливий) будь-якого знаку зодіаку. Дівчатонька, не ускладнюйте собі життя і не засмічуйте голову забобонами.

kanni• 24 сентября 2024
Ответ дляEmm11117
Нет. Я вот пытаюсь ))
kanni• 24 сентября 2024
Ответ дляfishcka
тілець їм підходить.
з папою скорпіоном важче
Я с Тельцами даже женщинами не лажу, а мужчины раздражают жутко.
Moon shine• 24 сентября 2024
Ответ дляfishcka
тілець їм підходить.
з папою скорпіоном важче
ні. Водолій і Тілець це найгірше поєднання ,яке може бути. Не порівнюйте маму і дочку. Для шлюбу це не годиться.
Moon shine• 24 сентября 2024
Підходять вогняні знаки.
fishcka• 24 сентября 2024
Ответ дляMoon shine
а я була впевнена що це моя велика теляча терпимість грає роль
витримую і розрулюю всі її підліткові псіхи :)
Nerses• 24 сентября 2024
Водолею подходят водолеи.
marre• 24 сентября 2024
В мене одні скорпіони. Хоча не можу це назвати ідеальним варіантом.
natella579• 25 сентября 2024
Ответ дляfishcka
Саме так, терплячість і терпимість. Вам вище правильно написали, до рідних ми всі, хто б яким не був, дещо по-іншому відносимось і сприймаємо. :)
А от чоловік Водолій навряд чи задовільнив би ваші потреби в психо-емоційному плані і ви були б заважкою для нього. А от Скорпіон може, не дивлячись на те, що з ними важкувато в деяких моментах, але ви можете пофігізм включити на щось, десь м’яко і розсудливо діяти, а десь продавити свою позицію.
natella579• 25 сентября 2024
Ответ дляEmm11117
те що дивакувата то да
Та все з вами так як з Водолієм :) То вам не хватає новизини і емоцій, через те до Риб все одно вас тягне)) Якщо хочете так Рибу, шукайте успішну, тоді ви може затримаєтесь біля неї. Або зароманьтесь з Рибом для емоцій, але прагматизм все одно у вас переможе)) До Левів придивіться - там вам і емоції будуть, і краща сумісність
автор Emm11117 • 27 сентября 2024
Ответ дляnatella579
Дякую)))
Маня..• 02 октября 2024
Ответ дляEmm11117
Дякую)))
Скину Вам канал, посмотрите. Я смотрела и про себя и про мужа, 100% правда. И хараетериста и кто подходит