Гага Газу• 24 сентября 2024
Ви узгоджуєте дати відпустки з колегами?
Чи лише з керівництвом?
Декілька разів намагалася домовитися з колегою про дати, вона то не знає, то ще не думала, то чоловіка треба запитати і т.д. В результаті я подала, коли мені зручно, тепер ображається, що вона теж хотіла.
Результат:
вже голосів:
36 (50.7%)
Узгоджую з усіма
22 (30.99%)
Лише з керівництвом
7 (9.86%)
Нема причин
5 (7.04%)
Результат
1 (1.41%)
Є причини для образ
Гага Газу
• 24 сентября 2024
Ответ дляАристократка-тунеядка
Естественно. Для этого график отпусков составляют
Тільки я не уявляю як спілкуватися з людиною, яка не вміє свій час планувати
Кидстаффовка• 24 сентября 2024
Не звітую колегам. Я ще довчаюсь на заочній формі, повідомляю тільки керівництву, і йду у відпустку у зв´язку з навчанням. Вони мені теж не повідомляють про свої зміни у навантаженні, а я потім табель переробляю. Тож переб´ються
Варена цибуля• 24 сентября 2024
Обов’язково, але мої колеги знають на перед коли я люблю ходити у відпустку і свої планують виходячи з цього.
Булькаю• 24 сентября 2024
Только с руководством. У коллег что угодно может поменяться, потом сама и попадёшь в неприятную ситуацию. Было уже такое. Даже недавно. Говорили с коллегой о моей поездке на море, просила поехать на 10 дней позже. В результате у неё все равно что-то там не складывалось, но плюнула и все равно поехала. Хоть море более менее ещё тёплое было, чуть весь отпуск себе не испортила
p.s ник в тему, в самом деле хорошо в море побулькала
Булькаю• 24 сентября 2024
Ответ дляГага Газу
Вот именно
В рот не ложи• 24 сентября 2024
С руководством. А руководство уже, если желания совпадают, может попросить немного сместить, чтоб не все одновременно уходили
Мозговая пилочка• 24 сентября 2024
Вас наверное там 2 всего
Мы все пишем по месяцам и распределяем, никто не с кем не пересекается. Не получилось- таои проблемы, можешь не брать отпуск и ждать пока остальные отгуляют, а потом снова планировпть
Гага Газу
• 24 сентября 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Вас наверное там 2 всего
Саме в моєму відділі 2, але ми не робимо роботу один одного, просто двох одночасно не відпустять
Підмітайло• 24 сентября 2024
В нас зараз складається графік відпусток на 2025 рік, якщо накладки з колегами, що заміщають, корегуємо. Керівництву, якось, всерівно коли хто йде у відпустку, аби робота виконувалася. Якщо підісреш комусь, то і тобі можуть підісрати.
Гага Газу
• 24 сентября 2024
Ответ дляПідмітайло
Мені впринципі ніколи нема різниці, коли саме йти, головне наперед запланувати, щоб спокійно щось бронювати
Сундучок с каникулами• 24 сентября 2024
Ответ дляГага Газу
В такому випадку потрібно узгодити і з колегою.
Це повага.
Якщо у вас її немає до своєї колеги, то тоді питань немає)
Я в такому випадку узгоджувала, але у нас був графік відпусток, хто перший вписав той і молодець, якщо зміщувати потрібні дати, то тоді узгоджувала з колегами.
Зараз я керівник і маю підлеглу, їй просто озвучую коли я йду і іі запитую чи вона планує.
Це повага.
Гага Газу
• 24 сентября 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Це повага.
Намагалася узгодити, не вийшло, головна відмазка - ще не говорила з чоловіком. Напевно наступного разу треба питати чоловіка
Коренная киевлянка• 24 сентября 2024
У нас взаимозаменяемость. Всегда так делаем, чтоб отпуска не совпадали. Норм, не ругаемся.
Катастрофа• 24 сентября 2024
Ответ дляГага Газу
Это проблема руководителя
мимАпроходила• 24 сентября 2024
На всех фирмах что я работала в декабре составлялся график отпусков.
Потом можно было меняться или переносить. Никогда никаких ’обидок’ не было.
Сундучок с каникулами• 24 сентября 2024
Ответ дляГага Газу
Треба ставити питання ребром).
Катя, до завтра достатньо часу дати відповідь, оскільки я замовляю квитки, тощо…
Якщо не відповіла завтра, пишете заяву.
Видящие_помогите• 24 сентября 2024
Узгоджуємо з колегами в грудні, пересікатися може 2 людини з відділу