Заикальница• 24 сентября 2024
Дерматолог для підлітка. Київ
Порадьте, будь ласка, дерматолога для підлітка. Бажано не далеко від метро Лівобережна
Вмію заміряти найкраще• 24 сентября 2024
вибирають не по метро, а по лікарю. гарні лікарі в Кожвені,але це не Лівобережна
Заикальница
• 24 сентября 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Дякую. Когось порадьте, будь ласка
Хвігура мічти• 24 сентября 2024
Ответ дляЗаикальница
Так. Лице і тіло.
Они не лечат организм , вы должны понимать что максимум замаскируют все. Лучше идти ко врачу и разбираться с питанием и жкт, проверить гормоны и прочее . Максимум вам мазь дерматолог же даст , но причина же точно не в этом
Начните с того , чем вы кормите и со здоровья Жкт
Ответ дляЗаикальница
Дякую. Когось порадьте, будь ласка
за направленням дитячий лікар (до 18 р) Петропавлівська біля м.Вокзальна. В хелсі записуватися. але треба направлення від сімейника
Заикальница
• 24 сентября 2024
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Дякую, направлення вже взяла
Заикальница
• 24 сентября 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Півак Віолета Олександрівна, є в Хелсі.
Дякую
Заикальница
• 24 сентября 2024
Ответ дляХвігура мічти
Дякую