Играю у края• 24 сентября 2024
Найкраще місто в Україні, враховуючи реалії, ЯКЕ?
ʕʘ‿ಠʔ
Так точно!• 24 сентября 2024
Ответ дляЯниЯ
Хорошів 🫣😏😊
Мій чоловік звідти ) Нічого хорошого, якщо чесно
Котомафия• 24 сентября 2024
Якесь невеличке, ближче до заходу, поряд без критичної інфраструктури, аеродрому, великого жд вузла і з місцем, де є робота з нормальною зарплатнею.
Я не знаю, як воно називається)) Якщо хтось в курсі - діліться, приїдемо до вас.
ЯниЯ• 24 сентября 2024
Ответ дляТак точно!
Ой, ну прям😜
Единая страна!• 24 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
кожен кулик своє болото хвалить
і правильно робить
Так точно!• 24 сентября 2024
Ответ дляЯниЯ
То ви погано його знаєте😜
Що там знати? Занепад і сум( Знаю добре, ще до хорошої назви)
ЯниЯ• 24 сентября 2024
Ответ дляТак точно!
Який занепад? Нові сходи біля ради зробили. Ростем і розвиваємся🤣🤣🤣