Дівчата,донька просить велосипед.Пообіцяли купить.Але такий розбіг в цінах!Який краще?Зручніший?Діаметр колес?Марка?Голова обертом!
Є самокат і біговел(велобіг?),катається із задоволенням.
Доньці 5 років,107 см зросту і вага майже 18 кг.Читала що це важливо при підборі велосипеда.
Добродійка• 25 сентября 2024
Алюмінієва рама, міряти по зросту, брати без усіляких додаткових коліс. Author, Trek, Giant
До попереднього переліку додам Puky 16’, ідеально для першого велосипеда, сміливо можна брати б/в, навчитися і через рік-два замінити на більший. Моя каталась на такому з зросту 105 до 120 десь. З 4 до 6 років. Його, до речі, можна брати і не алюмінієвий, там не суттєва різниця у вазі.
В принципі, Вам можна приміряти і 20’.
П.с. у мене є на продаж Author Melody 20’ б/в якщо що))))
В принципі, Вам можна приміряти і 20’.
Огірок та Помідорчик• 27 сентября 2024
ТREK, GIANT, Kelly, Puky. Інші важкі. Приміряти по зросту. Можна бу взяти, відкатати рік-два, і продати за ту ж ціну. Я так 3 велосипеди змінила. Giant 12’, 14’, 20’, тепер Kelly 24’ А крайній вже купили.. Головне, щоб по зросту підходив не малий і не завеликий.