Вопрос чисто практический гипотетического плана.
Станут сильнее ВСУ после этого?
Альфасамка• 25 сентября 2024
Ответ дляok1904
Де патріархат. Жінки не змінять збройні сили.все одно над ними стоятимуть чоловіки. Гендерна рівність лиш на папері. Мужики натворили справ, а тепер, що чекать допомоги від жінок, бо самі соплі жують?
Жінки мають більше прав за чоловіків. В якому місці патріархат?
Ответ дляok1904
Командующая медсилами была женщина генерал.
Lena24101987• 25 сентября 2024
Які проблеми, автор?!
Не спробуйте самі!!! Мобілізуйтеся добровільно і з фронту нам напишете!!
Якщо докажете що ви там, ми вам всією дружньою скинемо донати.
Мій знайомий побув на фронті 16!!!!!!! Днів і спіймав кулю-помер(((
А з жінками хіба буде інше?
Ответ дляLena24101987
Які проблеми, автор?!
А з жінками хіба буде інше?
Погибать за свою землю всегда было честью! Соболезную!
Так, стануть НАБАГАТО сильніші.. ви тільки погляньте на місцевих амазонок, які хочуть воювати, !! але якась невідома НАМ сила їх стримує..уже тільки читаєш їх висери про слабку переговорну позицію України росіяни готові відступати з укр земель..от як тільки вони підуть в ЗСУ так відразу і рос війська посиплються
Aksinia 111• 25 сентября 2024
Ответ дляНіка Найз
Удалено администрацией...