Просто Фіфа• 25 сентября 2024

Постійно думаю про це. Квартира від батьків.

Сказала мамі відмовляюсь від частини квартири.
Чому ?
Так склалось у житті , батьки віддали старшому сину все , коли він одружувався , дім ,машина , точка на ринку.
Мені подарували пралку і все.
Зараз мама хоче ділити квартиру на нас, я ж нічого не хочу.
Звичайно брат не допомагає 😂😂😂абсолютно .
А я як та дурочка бігаю, продукти , ліки і тд
Ото канєшно справедливе життя
Ви би відмовилися від якось спадку ?…
Кумедний ґудзик• 25 сентября 2024
Ответ дляНоу коммент
Вы одна дочь у родителей, да?
Нет, читайте выше

Ніколи не збрешу• 25 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Я не хочу денег наследства как и досматривать её
Пусть будут одни с отцом.
Я смотреть не буду.
Так вы уже это делаете
Пригаю-цибаю• 25 сентября 2024
Хотеть поделить поровну, не значит поделить поровну. Ваша мама почувствовала, что вы не хотите ей помогать и отсюда пошли разговоры про дележ квартиры. А на самом деле опять все отпишет брату.
Кондуктор маршрутки• 25 сентября 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Ні, вона має право на свій вибір. Відчувати себе все життя другосортним, мало приємного. Іноді хочеться просто забути. Тому зрозуміла її відмова від спадку.
Точно нет.
Она наслаждается своим ’только я маме помогаю’
Полно таких людей.
175см55кг19лет (она)• 25 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Пусть будут одни с отцом.
Я смотреть не буду.
Скажіть їм про це. Або все вам і ви доглядаєте, а брат і так своє отримав, або хай не розраховують на вас, нехай брат думає як організувати догляд.
Добро с Кулаками• 25 сентября 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Интересно, если человек не корыстный, не меркантильный, это сразу пальто, вы в себе? Нормально по-вашему быть жлобом? У нас тоже мама больше любит младшую сестру, она была слабенькой всегда, много болела, вечно у нее несчастья, я более благополучная и что? Я тоже люблю сестру. И ей тоже помогаю, как могу. И мы с ней дружим всю жизнь. И наследство уже делили после папы, без всякого жлобства, исполнили его волю, и между собой поделили, никто не разосрался. А там был бизнес и акции, а не какая-то хрущевка в задрищинске. И если мама решит все свое оставить сестре, я ее поддержу, ей действительно надо. И при этом я знаю, что если нужно будет мне, сестра тоже отдаст свою долю. И приютит меня, если будет негде жить. Это и есть родственные отношения, родные люди, а не высчитывать свой вклад и что достанется, фу.
Це лише свідчить про те, що ви маєте достатнього коштів і майна, не залежите від матері. Якби у вас був контраст, як у автора, ви ´бідна´ умовно, а сестра заможна. При цьому, вільний час ви віддаєте на допомогу матері, ваша думка була б іншою. Ви в абсолютно різних з автором умовах.
LediBlac• 25 сентября 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Ну не вмещается ситуация автора в ваши рамки, не видите? Или вы думаете в случае чего автор за братом как за каменной стеной?

Incol• 25 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
А чому гірше ви думаєте ?
Фактично ви відмовитеся від свої долі, а відмовити допомагати мамі зможете ? Скажете їй типу, йди до брата, не звертайся до мене за допомогою і т.д, бо я ні на що не претендую, тому й допомагати більше не збираюсь.
Якщо так це дасть вам моральний спокій, то відмовляйтеся.
Помогалочка• 25 сентября 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Я помогаю родителям не за квартиры и даже не знаю, кому и что они дарят или собираются оставить. Как по мне, это жлобис вульгарис.
значит, у вас денег куры не клюют. А когда денег мало, а еще на шею падает мама в неадекватном состоянии и с кучей болячек, и с пенсией 2000 грн, и лет так на 10, потому что ты - совестливая и ухаживаешь за ней хорошо, зарабатывая себе кучу боляек и грыжу, а она - пьет с тебя кровушку, то тут уже по-другому думаешь.

Потом мама умирает, брат не приходит на похороны, но на следующий день уже сидит у нотариуса с целью оттяпать у тебя половину домика-развалюшки в селе. Это сродни моральному изнасилованию.
Добро с Кулаками• 25 сентября 2024
Ответ дляПомогалочка

Як я вас розумію...
175см55кг19лет (она)• 25 сентября 2024
Ответ дляПомогалочка
вы от наследства можете отказаться, можете не отказаться. А мама может подать на вас в суд и отсудить с вас алименты себе на пожизненное сожержание.
Тут принцип ’с поганой овцы хоть шерсти клок’..
Той хай відсужує.Відсудити зможе лише гроші, 25% доходу, а не бігання по їх справах, зміну підгузків та вимивання гівна зі стін і інших старечих радостей. Ну і плюс на брата теж мати муситиме подати, суд врахує то і сумма буде менша ніж з однієї автора.
Ніколи не збрешу• 25 сентября 2024
Ответ дляПомогалочка

А чего не пришел на похороны
Ноу коммент• 25 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Ха ха він вже на дружині давно
Але я думаю це буде рахуватися як їхнє спільну у шлюбу. Чи не так?
Я бомж в порівнянні з ними якщо що.
Не хочу нічого.
Хай усе забирають.
А мама так і далі не розуміє , що до неї ніколи ніхто не приходить і не допомагає крім мене
Знаєте як то болить?
Скільки не роби , а вона все сину та за сина.
Ви з мамою живете, а брат окремо?
Нагадайте мамі про подарований братові будинок, спитайте, чому Вас обділяють?
Але якщо Ви хочете скинути зобов’язання по догляду, то зазвичай так і роблять: спадщина дістається тому, хто доглядає батьків. Відмовтеся від права спадщини половини квартири і скажіть, що віднині всі клопоти - виключно братова справа.
Якщо Ви все рівно будете піклуватися про батьків, то оця Ваша демонстративна поведінка - хай брат все забирає - зайва. Навіщо оце ’геройство’?)
Помогалочка• 25 сентября 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Як я вас розумію...
в нашем случае брат еще и трындел всем, что он принимает активное участие в уходе за мамой. А сам до сих пор не побывал на могиле матери, и так точно и его дети, хотя живут рядом.
Помогалочка• 25 сентября 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
может на одного подать. И все равно это будет минус, а не плюс, согласитесь.
Нашли в капусте• 25 сентября 2024
В мене авторе, та сама життєва ситуація склалася...
Я вже відмовилась від спадщини (будинок великий, жараж)на користь брата який і проживає в ньому разом з дружиною та дітьми та мамою.. І думала, що брат та невістка доглянуть маму.
Але вони(невістка з братом) так не думають !!
Маму повинна доглядати приїджати дочка, яка від спадку і до спадку отримала велику дулю.
Шкварочка• 25 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Да
Пусть отдает все брату
Не хочу иметь с ним никаких делов
И кому лучше будет. Мой брат все получил в свое время. Думаю совесть его не гложит.
Так хоть что-то получите. Я вот получила пральну машину и ковер. Брат -дом.
Ноу коммент• 25 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Ой…
Він мій син , все має бути порівну 🤷‍♀️
Він бідний такий , дружина його доїдає … така сяка
Ну це лірика. Про подарований будинок і машину що каже?
Ніколи не збрешу• 25 сентября 2024
Ответ дляНашли в капусте
І що, вони кудись поїдуть звідти, коли настане час доглядать?

Помогалочка• 25 сентября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
А чего не пришел на похороны
потому что хитрожопый. Мама его всю жизнь в попочку целовала, выучила, помогла с жильем, много денег дала его детям.
А тут надо было потратить деньги на венок - зажопил. Он и живой-то 10 лет вообще не интересовался, только ее домиком...
Помогалочка• 25 сентября 2024
Ответ дляНоу коммент
Ви з мамою живете, а брат окремо?
не просто отказаться, а договор досмотра надо заключать. А то - то все слова будут.
Ніколи не збрешу• 25 сентября 2024
Ответ дляПомогалочка
Вы сообщили о смерти и он сказал «не прийду»?…
Ноу коммент• 25 сентября 2024
Ответ дляРассказница
Одна з найулюбленіших тролячих тем.
Брату (сестрі) все, мені - нічого
Ви навіть не уявляєте скільки насправді таких випадків. Абсолютно реальних.
175см55кг19лет (она)• 25 сентября 2024
Ответ дляПомогалочка
Подати то зможе але якщо автор при розборі справи вкаже що є ще діти, то суддя зменшить обов´язкову частку виплати автора.Ну і там ще візьметься до уваги матеріальний стан автора,її неповнолітні діти, пенсія батьків.
Новопоштинская• 25 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Мама дуже хоче порівну
То скажіть, що порівну, це коли сину - дім, а дочці -квартира
Помогалочка• 25 сентября 2024
Ответ дляНіколи не збрешу
Она месяц уже угасала. Звонили неоднократно и предупреждали, и когда умерла - естественно ему первому позвонили сообщили, потом - его детям. Приехать была возможность, дети вообще в 20 минутах на маршрутке живут.
Ни сами не пришли, ни финансово не поучаствовали, ни на венок не скинули, ни позвонили потом. Вообще никак. При жизни она их всех очень любила.
Сало не люблю• 25 сентября 2024
Ответ дляСтервочка
Ні, не відмовилася, а навіщо?
Спробуй її потім з братом хапугою продати і розділити
З царем в голові• 25 сентября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Спілкуватися так
А допомагати ні
Увы не получится, вам станет еë жалко и будете помогать, только при этом останетесь не с чем. А брат вас будет считать за лохушку, и кого вы этим накажете?
автор Просто Фіфа • 25 сентября 2024
Ответ дляНоу коммент
Пройшло 30 років .
Мама відповіла одного разу так , що на той момент вони могли допомогти синові тому допомогли усім що могли
Королева ганделику• 25 сентября 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Ну відмовитесь, брат буде радий. Ваша вигода яка?
Куплю квиток і піду пішки. Так і у автора.