УраганнаЯ• 25 сентября 2024

Захід України.Куди можна поїхати в середині жовтня,щоб золота осінь в зрулокаці?

Хочу взяти кілька днів відпустки і вивезти маму на кілька днів. Але треба щоб було не сильно холодно і сиро.
Порадьте, будь ласка, місцевість. Можна і житло
Надежда наш компас• 25 сентября 2024
Ответ дляНеробименінерви
Мы были неделю назад, из 7 дней был дождь 5. Темеература ночью 7-8, днём 12-15. И это было с 12 до 19 сентября
ну, посмотрим, что в октябре будет ))

Надежда наш компас• 25 сентября 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Ми кілька років тому були в кінці серпня, з 7 днів 7 дуб дощ ( не злива, але майже постійно накрапав), температуру точно не пам’ятаю, але ходили в штанах та куртках....
тому якось геть дивує надія на тепло в кінці жовтня
ну, я не первый раз ))
Злюка-32ca• 25 сентября 2024
VitaPark Карпати, Жденієво, Закарпатська область
Я шалунья• 26 сентября 2024
Ответ дляЗлюка-32ca
Як вам там,чи сподобалось?
Як добиралися?
Молчунья• 29 сентября 2024
Ми щойно повернулися з Білоберізки.
Дуже файно, але волого, бо це в самих горах.