Печенюшка• 25 сентября 2024
Автобусом до Туреччини. Ваш досвід.
все думаю про відпочинок і чи варте воно того...це правда що 2 доби в дорозі?
Розкажіть хто їздив, поділіться досвідом. Скільки годин добирались. Як діти (якщо з ними подорожували) реагували.
Печенюшка
• 26 сентября 2024
Ответ дляДадосвидания
А какой курорт рассматриваете?
кемер , сіде
Дадосвидания• 26 сентября 2024
Ответ дляПеченюшка
кемер , сіде
В Кемере солнце раньше заходит за горы, рассмотрите и Аланию,там теплее всего
Печенюшка
• 26 сентября 2024
Ответ дляДадосвидания
аланія вже була. не цікаво.
а кемер і сіде - ще ні.
БолеИменее• 26 сентября 2024
Авторе, минулого жовтня їздила в Туреччину на автобусі рекомендую Альф ,,місця комфот (передні, розкладні) дорога видалася неважка, не спекотно, приємна температура і в автобусі, і на вулиці. Кордон пройшли за три години, назад швидше. Їздили з 13-літньою донькою, дорогу перенесла легко.
А , в дорозі - туди 2 дні і ніч, назад 2ночі і 1 день
Виїхали в 7 ранку з Києва приїхали в Анталію в 23.00 наступного дня
Печенюшка
• 27 сентября 2024
Ответ дляБолеИменее
дякую)