Чебураха з перцем• 25 сентября 2024
Якщо знімають на кордоні з потяга - як далі?
Така ситуація - треба спробувати виїхати з країни, але можуть ссадити, бо була заборона на виїзд. Вже мали б зняти, але щось перевірка міграційною тягнеться другий місяць і хочу перевірити сама чи знято.
Як тоді виглядає - це висаджують в чистому полі і йти пішки, чи туди можна викликати таксі щоб забрали?
Де краще зробити такий "пробний" виїзд саме щоб можна було звідти комфортно дістатися найближчого міста?
Бутерброд з ікрою• 25 сентября 2024
это происходит на границе на пироне. Встречный поезд забирает
видела как высаживали и М и Ж
Бла бла бла• 25 сентября 2024
Наступна станція в іншій країні, зазвичай це передбачено, зсадять і посадять на наступний що повертається без місця. Зазвичай є кімнати де можуть тримати якщо довго немає потяга.
Покращена• 25 сентября 2024
Перевірки роблять не в чистому полі, а на якійсь станції близ кордону. Звідти ви можете виїхати самі.
А якщо знімуть на тому боці кордону, то посадять на якийсь зустрічний поїзд у бік України
Чебураха з перцем
• 25 сентября 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Какая хоть граница вас интересует?
нема значення
Чебураха з перцем
• 25 сентября 2024
Ответ дляничевока
А шо, проверку проходят в чистом поле?
да, а де потяг їде - містом чи що?
Покращена• 25 сентября 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
да, а де потяг їде - містом чи що?
Взагалі-то зупинки бувають. І вони не в чистому полі.
Чебураха з перцем
• 25 сентября 2024
Ответ дляПокращена
Дивлячись який потяг. Є такі на просто на ходу по ходу потяга перевіряють документи. Колись в итинстві їздила в москву, то висаджували людей прямо в полі, зупинка там була номінальна - тобто відсутня.
Чебураха з перцем
• 25 сентября 2024
Ответ дляКоплю на груди
Имеет
Ще раз: для мене немає значення. Поїду саме на той кордон, де найлегше повернутися якщо ссадять.
Покращена• 25 сентября 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Ви з тими людьми вийшли, що впевнені, що там не було як виїхати?
Куди по-вашому поділися прикордонники після перевірки потягу? Теж полями пішли?
Коплю на груди• 25 сентября 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Вы сейчас в какой стране, сейчас с Польши не депортируют, приезжаете в Польшу идете в страж граничную и все оформляете , если у вас там не сильное нарушение а без виз и т.д. то можно остаться а Польше до конца войны, или получаете пару дней на покинуть Польшу и соответственно на границе вас снимать не будут
Невгамовна Бу• 25 сентября 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Тогда Польша пшемышль.
Вас просто в Пшемысле посадят на обратный поезд
ничевока• 25 сентября 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
да, а де потяг їде - містом чи що?
Для вас будет персональная проверка, на необитаемом острове
Невгамовна Бу• 25 сентября 2024
Ответ дляКоплю на груди
В какой стране что нарушили?
Я так поняла что запрет на выезд из Украины.
Чебураха з перцем
• 25 сентября 2024
Ответ дляПокращена
Да, там була бабуся з нашого купе, їхала з онуком без нотар довіреності від батьків - їх зняли в чистому полі. Прикордонники саджали їх в авто своє, мали десь відвезти.
Чоловіки просто стояли з торбами. Там окрім колії та будки залізничної ніц не було. Можливо мали йти пішки чи сісти на зворотній потяг.
Тому й питаю що не знаю як воно сьогодні виглядає і як мені краще вчинити.
В гости звали?• 25 сентября 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
тцк підберуть і довезуть
Українська Мрія• 25 сентября 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
да, а де потяг їде - містом чи що?
Який саме потяг?
На таксі можна, бла бла кар, дивлячись яке це місце.
Невгамовна Бу• 25 сентября 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Это зависит от того границу каких стран вы будете пересекать поездом.
Покращена• 25 сентября 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Тогда Польша пшемышль.
Якщо заборона на виїзд з України, то як вона до Пшемишля не доїде - знімуть на нашій стороні
Чебураха з перцем
• 25 сентября 2024
Ответ дляНевгамовна Бу
Тогда Польша пшемышль.
А його наче скасовували зараз, ні? Якщо скасували, то так само можна до Хелма спробувати? І так посадять на зворотній в разі чого?
А квиток назад треба взяти завчасно на випадок якщо не пустять чи як?
Коплю на груди• 25 сентября 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Каким поездом ехали вы д понимате везде по разному
Багиня• 25 сентября 2024
Сина зсаджуаали в Дорогуську
Через те, шо їхав сам до 18 років (через пару днів виповнювалось 18)
Посадили в авто, повезли до їх пропускного пункту. Там розбирались з ситуацією, дзвонили мені і потім сестра забирала.
Як відбувається у вашому випадку - не знаю
Українська Мрія• 25 сентября 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
нема значення
Їдьте через Мостиська, і днем тільки.
Вночі точно не зможуть перевірити і добратись нічим.
Чебураха з перцем
• 25 сентября 2024
Ответ дляПокращена
Ох, навіть так.. А де тоді знімуть? Цей потяг же наче на ходу перевіряє документи?