ВЫВсеВрете• 25 сентября 2024

Порадьте лікаря на пологи з 1 чи 7 пологового Києва.

Дівчата, хто дуже задоволений своїм лікарем, поділіться плз рекомендаціями.
Другі пологи, після першого кесаревого більше пяти років тому.
Дуже дякую ☺️
Фима Собак• 25 сентября 2024
У вас вторые тоже КС?
А_я_ЛОЖУ!• 25 сентября 2024
7 роддом 14 лет назад Маланчук
Для меня врач номер 1
Не знаю он еще там или нет
автор ВЫВсеВрете • 25 сентября 2024
Ответ дляФима Собак
У вас вторые тоже КС?
Нет, возможны и ЕР
Фима Собак• 25 сентября 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Нет, возможны и ЕР
Я в 7 рожала у Долы О.Л. Очень довольна. Знакомая тоже у нее рожала, всё хорошо. Но и у меня, и неё ЕР. Про КС не знаю.
Блакитне небо• 25 сентября 2024
7 Дем´яненко А.С.
all_in_a• 25 сентября 2024
7 пологовий , лікар Тимощук Катерина, тричі у неї народжувала, рекомендую. Останні пологи були місяць тому. Через 20 хвилин після пологів вже бігала, все пройшло без жодних проблем
Золота орда• 25 сентября 2024
7 - Банчук Юлия Валентиновна, народжувала у неї, дуже задоволена ставленням.
ЯкаКраля• 25 сентября 2024
7-Маланчук О. Б. Просто супер!