Мания-Величия• 25 сентября 2024

Як ви піклуєтесь про своє ментальне здоровя?

в сучасних умовах
Привіт з ботойбіччя• 25 сентября 2024
Бухаю потихоньку.
Трейдер кріпти• 25 сентября 2024
Никак
Сито для думок• 25 сентября 2024
Тщательно контролирую информацию, которая поступает в поле моего зрения в сети.
Избирательно подхожу к общению с людьми.
Медитирую.
Обязательно занимаюсь тем, чем нравится (хобби, чтение, прогулки по лесу)
Я б такое не носила, но продаю• 25 сентября 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Бухаю потихоньку.
І я ) один бокальчик віскі або рому зі швепсом і лаймом перед сном пару раз на тиждень дає можливість спати хоч деколи
KristinkaCute• 25 сентября 2024
Стараюсь всё воспринимать с юмором.
Життє Бентежне• 25 сентября 2024
На даний момент ніяк, але я потребую психічної підтримки, бо обставини в житті склалися погані, важко зберігати спокій душевний, хочеться плакати від проблем , які мені підкидає життя, тому мені треба антидепресанти щоб продовжувати жити , а не депресувати, а я і не знаю до кого піти щоб призначив ті ад .
Твоя космішна• 25 сентября 2024
Чакры чищу чесноком.
Привіт з ботойбіччя• 25 сентября 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Психиатр выписывает такие препараты.
Цукрові вишні• 25 сентября 2024
Антидепрессанты выписали, по другому никак. Не представляю как люди живут в Харькове, я выехала из Запорожье и то чувствую себя сломанной морально
ГонУрова дівка• 25 сентября 2024
Психотерапевт раз на тиждень

Техніка Wise mind

Фільтр інформації

Усвідомленість, медитація?, зосередження на тут і зараз. Дихання ртом і носом.
Умничка-помощничка• 25 сентября 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Бухаю потихоньку.
О так, і я така, келих два вина на вечерю то святе інколи і віски колу можу випитити))
Ну і багато спорту, походів, прогулянок на природі. І кіт, чесати пузяо і чмокати в мокрий ніс, то блаження
Печальки.нет• 25 сентября 2024
Спілкування, молитва, постійна зайнятість, прогулянки, басейн.
Життє Бентежне• 25 сентября 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Психиатр выписывает такие препараты.
Знаю , але їх багато в Києві, ціни теж різні ,може хто порекомендує психіатра в Києві не за всі гроші світу 🙏
Цукрові вишні• 25 сентября 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Есть такая онлайн платформа Елікарі называется, там можно онлайн обратиться к врачу. Я там обращалась к психиатру и она выписала мне рецепт на антидепрессанты
Печальки.нет• 25 сентября 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
О так, моя собаня - мій антидепресант.
Життє Бентежне• 25 сентября 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Дуже дякую, скористаюся вашою порадою.
Цукрові вишні• 25 сентября 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Дуже дякую, скористаюся вашою порадою.
Мне понравилось, она со мной долго разговаривала, я проходила тесты, но я была уже в не очень хорошем состоянии поставила тревожно- депрессивное расстройство и выписала рецепт. Будьте здоровы.
Директриссимо• 25 сентября 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Психотерапевт раз на тиждень

Техніка Wise mind

Фільтр інформації

Супер!
Скільки психотерапевт коштує?
Умничка-помощничка• 25 сентября 2024
Ответ дляПечальки.нет
О так, моя собаня - мій антидепресант.
Супер😍 Я мрію про песика дуже давно(ще міні козу хочу)) але на зйомі, невеличка квартира, ледь на котика(яка сама прибилась) вмовили 5 років тому. То сподіваюсь колись і я заведу, як буде місце і можливість)) Чмокніть вашого піріжечка в носика за мене ))
Директриссимо• 25 сентября 2024
Прогулянки біля води, ритуал «ранкова кава» обовʼязково із концентрацію на задоволенні (тепло, аромат, смак), ранкова тибетська гімнастика, сон достатньо
Борщичок• 25 сентября 2024
Психотерапія раз на два тижні.
Також вивчення Біблії, стає зрозуміло, чому в світі таке коїться і чому люди так себе поводять, навіть близьки.
НуКаНаКа• 25 сентября 2024
Периодически перестаю читать новости. На данный момент с июля-августа не читаю. Медитация. Регулярные вылазки на природу. Отслеживаю и разбираю свои чувства, эмоции, мысли. Стараюсь находится умом в настоящем времени. Радую себя. Встречаюсь с друзьями.
ГонУрова дівка• 25 сентября 2024
Ответ дляДиректриссимо
Супер!
Скільки психотерапевт коштує?
Дорого
https://kpt-center.com.ua/tarifi/
БоВжеВільна• 25 сентября 2024
П´ю вино й вишиваю 🤣
Рахується?
Зубожиння• 25 сентября 2024
Радую себя, избегаю переутомления, делаю что то интереснее и приятнее для себя, не зацикливаюсь на негативе, слежу за состоянием здоровья.
Снідаю авокадо• 25 сентября 2024
Ответ дляГонУрова дівка
Дорого
https://kpt-center.com.ua/tarifi/
И спрашивается нафига так дорого?
Лепетун• 25 сентября 2024
Ответ дляЦукрові вишні
С какими симптомами обращались?
Какие АД принимаете?
Цукрові вишні• 25 сентября 2024
Ответ дляЛепетун
С какими симптомами обращались?
Какие АД принимаете?
Весь букет, слезы, нежелание жить, но у меня есть проблемы которые привели к этому состоянию. Плюс война повлияла.
Эсциталопрам выписали.
ГонУрова дівка• 25 сентября 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
И спрашивается нафига так дорого?
А було б дешево, то побалакали і нічого б не робили.
Ні, я платила вдвічі дешевше іншій людині, але суіциднулась з нею 🤪 нащастя невдало. Вона не була основною причиною цього вчинку, але у гострий час, надавила ще зверху… так що… побалакати і з подругою можна, але ж результат не той.
Лепетун• 25 сентября 2024
Ответ дляЦукрові вишні
Эсциталопрам выписали.
Спасибо! Пусть у Вас все сложится!
Эсциталопрам нормально зашел? Помог? Побочки были?