Бойцовская• 26 сентября 2024
Підкажіть по спадщині
Якщо людина на протязі декількох років не вступила в спадщину, але вона зазначена в заповіті, чи можуть інші родичі першої черги отримати спадок?
Бойцовская
• 26 сентября 2024
Ответ дляВкаблучках
Так, якщо подали вчасно заяву про прийняття спадщини
А вчасно це коли?
Отчебучкина• 26 сентября 2024
Що сказано в заповіті?По заповіту тільки ви? То тільки ви...Хто на день смерті проживав з померлим?( прописаним був)
Вкаблучках• 26 сентября 2024
Ответ дляБойцовская
А вчасно це коли?
Як в законі зазначено, 6 місяців
Бойцовская
• 26 сентября 2024
Ответ дляВкаблучках
Як в законі зазначено, 6 місяців
Так чекали, що в спадщину вступить людина з заповіту, а він не вступив. Вже пройшло більше року
Вкаблучках• 26 сентября 2024
Ответ дляБойцовская
А як знали про заповіт?
Отчебучкина• 26 сентября 2024
Ответ дляБойцовская
а причина яка чого не вступив? Тоді перша черга на черзі.
У разі відсутності заповіту, визнання його недійсним, неприйняття спадщини або відмови від її прийняття спадкоємцями за заповітом, а також у разі неохоплення заповітом усієї спадщини право на спадкування за законом одержують особи, визначені у статтях 1261-1265 цього Кодексу, а саме:
Мама Карло• 26 сентября 2024
Ответ дляБойцовская
Если он открыл наследственное дело, но просто не вступил потом, то больше никто вступить не сможет.
И в любом случае , все действия после 6 месяцев - это уже через суд.
Вкаблучках• 26 сентября 2024
Ответ дляМама Карло
Відкриває спадкову справу нотаріус, а не спадкоємець. Але за заявою спадкоємця. А заява і свідчить про прийняття спадщини
Отчебучкина• 26 сентября 2024
Ответ дляМама Карло
так, треба знати чи подав заяву до нотаріуса
Бойцовская
• 26 сентября 2024
Ответ дляВкаблучках
А як знали про заповіт?
Зберігався разом у людини, яка жила з померлим.
Бойцовская
• 26 сентября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Ні
Вкаблучках• 26 сентября 2024
Ответ дляБойцовская
Це ні про що не свідчить.
Наявність дійсного заповіту перевіряє нотаріус при відкритті спадкової справи
Статус Ква• 26 сентября 2024
Ответ дляБойцовская
А где сейчас завещание?
Бойцовская
• 26 сентября 2024
Ответ дляСтатус Ква
А где сейчас завещание?
У спадкоемця першої черги, який не зазначений в заповіті.
Спадкоемець давно за кордоном. Але вони домовились що спадок буде тому хто доглядав людину. Потім його попросили зробити відмову, але він нічого не робив. І більше року спадок не оформлений.
Вкаблучках• 26 сентября 2024
Ответ дляСтатус Ква
А где сейчас завещание?
В смислі, папірець з текстом? Це ні на що не впливає
Бойцовская
• 26 сентября 2024
Ответ дляВкаблучках
В нотаріальній базі він є
Отчебучкина• 26 сентября 2024
Ответ дляБойцовская
Ні
якщо не подав, то може перша черга писати заяву. А той що по заповіту мав спадкувати може через суд продовжити тнрмін прийняття, але має вказати причину чому не використав 6 міс. термін для цього-не знав. хворів і т. д.
Отчебучкина• 26 сентября 2024
Ответ дляБойцовская
а той, на кого заповіт знає, що на нього є заповіт?
Отчебучкина• 26 сентября 2024
Ответ дляБойцовская
може не пистаи відмову, а просто не приймати спадщину, що він і зробив. То най пише той, хто доглядав.
Вкаблучках• 26 сентября 2024
Ответ дляБойцовская
В нотаріальній базі він є
Ну й шо?
І як ви заглядали в ту ’базу’
Бойцовская
• 26 сентября 2024
Ответ дляИрина_Б_
а человек вообще в курсе что нужно вступить в наследство и что он в завещании? может он живет за границей и вообще не вкурсе происходящего
Вкурсі. З ним говорили 500 разів
Бойцовская
• 26 сентября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Знає. Був присутній при складені
Вкаблучках• 26 сентября 2024
Ответ дляБойцовская
Знає. Був присутній при складені
Я думаю, коли ж ви проколетесь
Хоча вже й раніше, з ’нотаріальною базою’
Бойцовская
• 26 сентября 2024
Ответ дляВкаблучках
Я думаю, коли ж ви проколетесь
Заспокойтесь. Я ніколи нічого не оформлювала у нотаріуса. Не знаю як ті реестри називаються.
Ця проблема взагалі не моя.