Бойцовская• 26 сентября 2024

Підкажіть по спадщині

Якщо людина на протязі декількох років не вступила в спадщину, але вона зазначена в заповіті, чи можуть інші родичі першої черги отримати спадок?
Вкаблучках• 26 сентября 2024
Ответ дляБойцовская
Заспокойтесь. Я ніколи нічого не оформлювала у нотаріуса. Не знаю як ті реестри називаються.
Ця проблема взагалі не моя.
Перш ніж тролити на юридичні теми, треба попередньо брати консультацію в фахівця. Щоб це мало більш менш правдоподібний вигляд.
Можу надавати таку послугу. Недорого.

Сегодня не целуюсь• 26 сентября 2024
Ответ дляВкаблучках
Ну й шо?
І як ви заглядали в ту ’базу’
А що не так автор написала? Паперовий у людини на руках. Перевірити - в нотаріальній базі можна. Може не такі терміни, не всі ж юристи. Я б теж так написала.
Отчебучкина• 26 сентября 2024
Ответ дляВкаблучках
Ну й шо?
І як ви заглядали в ту ’базу’
вам ніяк)) то робить нотаріус
Вкаблучках• 26 сентября 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Перевірити ’в базі’ може тільки нотаріус, як відкриває спадкову справу. Це перше. І присутність спадкоємця при складанні заповіту не дозволяється. Це друге.
Нащо ви адвокатуєте троля, незрозуміло.
Отчебучкина• 26 сентября 2024
Ответ дляВкаблучках
Можу надавати таку послугу. Недорого.
а вам аби когось вколоти? що за люди тут такі противні?? де ви беретесь?
Вкаблучках• 26 сентября 2024
Ответ дляОтчебучкина
вам ніяк)) то робить нотаріус
А я при чому?
Отчебучкина• 26 сентября 2024
Ответ дляВкаблучках
А я при чому?
ви запитали)

Сегодня не целуюсь• 26 сентября 2024
Ответ дляВкаблучках
Нащо ви адвокатуєте троля, незрозуміло.
Ну так, нотаріус перевірить. Ніхто ж не каже, що ці бази в відкритому доступі. Незрозуміло, чого ви чіпляєтесь, людина просто задала питання.
Вкаблучках• 26 сентября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Ну як вам подобається, що з вас роблять дурнів, то на здоров´я. Зараз авторка ще щось вигадає. На що її фантазії вистачить, цікаво
Вкаблучках• 26 сентября 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Людина бреше. Вигадала типу ситуацію для обговорення, але не знає, як воно дійсно відбувається.
автор Бойцовская • 26 сентября 2024
Ответ дляВкаблучках
Можу надавати таку послугу. Недорого.
Я не тролю.
Якщо я візьму фахівця, то і писати сюди не треба.якщо ви такий хороший юрист, то чого тут сидите?
Вкаблучках• 26 сентября 2024
Ответ дляБойцовская
Я не тролю.
Ви тролите. Не може бути присутнім спадкоємець при складанні заповіту.
автор Бойцовская • 26 сентября 2024
Ответ дляВкаблучках
Нащо ви адвокатуєте троля, незрозуміло.
Ну скажімо так, може він і не був присутній біля нотаріуса.але людину завіз до нотаріса.
Вкаблучках• 26 сентября 2024
Ответ дляБойцовская
Ну блін, не викручуйтесь
Це смішно
автор Бойцовская • 26 сентября 2024
Ответ дляВкаблучках
За дверима посидіти можна?
Сегодня не целуюсь• 26 сентября 2024
Автор, вам потрібно до нотаріуса, з свідоцтвом про смерть. Нотаріус проконсультує. Але мені здається поки дійсний заповіт, ви нічого не оформите. У мене була схожа ситуація, спадкоєміць не оформлював, але помер на протязі року, і тоді вже все оформили інші спадкоємці по закону.
автор Бойцовская • 26 сентября 2024
Так розходьтесь, а то вже почалась боротьба з неіснуючими тролями
Вкаблучках• 26 сентября 2024
Ответ дляБойцовская
За дверима посидіти можна?
Це ж не ваша історія, звідки таки підробиці?
Отчебучкина• 26 сентября 2024
Ответ дляВкаблучках
вам нема чим зайнятись? хоче автор питати, то й питає. А вам щось не подобається-проходьте мимо. З самого ранку ’умніки’

Вкаблучках• 26 сентября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Так вона вас обманює
автор Бойцовская • 26 сентября 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Я от сиджу в черзі
автор Бойцовская • 26 сентября 2024
Ответ дляВкаблучках
Так вона вас обманює
Не обманюю)
автор Бойцовская • 26 сентября 2024
Ответ дляВкаблучках
Трохи подробиць знаю
Отчебучкина• 26 сентября 2024
Ответ дляВкаблучках
може не так виразилась людина!
Отчебучкина• 26 сентября 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
а заповіт що має термін?))))
є термін для прийняття спадщини! спадкоємець його пропустив. Тому спадкоємці першої черги мають право на успадкування.
Сегодня не целуюсь• 26 сентября 2024
Ответ дляОтчебучкина
а заповіт що має термін?))))
Якщо складений новий, то так . Попередній недійсний.
Отчебучкина• 26 сентября 2024
Ответ дляВкаблучках
Так вона вас обманює
вам яке діло! от ви тут більше на троля негативу схожі! срачі влаштовуєте!
Отчебучкина• 26 сентября 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
новий заповіт і термін заповіту то різні речі. І вже люди знають що нового нема, а по старому спадкоємець в спадщину не вступив.
Сегодня не целуюсь• 26 сентября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Вони ще ж не були ніде) Тільки в черзі сидить написала.
Отчебучкина• 26 сентября 2024
Ответ дляБойцовская
Трохи подробиць знаю
той, хто доглядав ким приходиться померлому і чи був він прописаний разом з ним на день смерті?