Юся шопоголик• 26 сентября 2024

Трампа вже обговорювали?

Трамп розкритикував Зеленського за поїздку до США, назвавши його людиною, "яка відмовляється домовлятися".

Правий чи ні?
LudaSHS• 26 сентября 2024
Ответ дляВаша-карма
Речь не о том чхать им или нет , по факту большинство против и будут голосовать за того , кто тоже против , остальное демагогия
Там соціологи точно не можуть прогноз зробити, а ви вже знаєте хто і за кого.
І що воно буде.
Шеллар• 26 сентября 2024
Ответ дляkanuka
Трампу хоть правду сказал, . Да и Павел правду сказал, какая может быть победа Украины без половины украинцев.
Згідна з усіма його пунктами. Але цікаво як змінюється позиція на форумі, година пройшла, а ваш допис живий.Ще рік назад ’ура’-патріоти знесли б.
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
А каждому украинцу прям война жизненно необходима
Это ж украинцы.а не кацапы мечтали о реванше и побомбить города чужие.да?
Мне не нужна война и за мирное ее завершение. Вы хотите кацапас показать, что фиг им а не Украина? Покажите пример, идите
LudaSHS• 26 сентября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Ні, ви мабуть не розумієте виборчу кампанію США. Вона влаштована не так, як в Україні. Голосують саме штатами. Є ті, які завжди за респів, є ті, які за демів. Там взагалі без різниці, хто кандидат. Не за особистостей голосують. А є штати, які не визначились, от і аналізують, які питання для цих людей нагальні, яка в них думках переважає.
Наприклад, якщо штат не визначився, там є сильна діаспора українська, або сенатор, який активно Україну підтримує, то в такому разі будуть казати щось інше від того, що зараз говорить Трамп.
А фани Тейлор Сфвфт чи Меріл Стріп
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляCoffee is Love
Кокошник вдягли? Каравай випекли для ’асвабадітєлєй’?
Расширяйте кругозор, мадам
Mariya Prokhorova• 26 сентября 2024
Ответ дляfrumoasa17
Плювати на ту рашу, їхніх будь-яких резервних фондів ще вистачить не на один рік війни. З українською економікою, що зараз?
До чого це ваша запитання ?
В країні повномасштабна війна , то як ви думаєте ?
Тримаємось , бо в магазинах обираємо і думаємо який вид кави купити , а не карткова система
Ирина-bbd0• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Удалено администрацией...
Так воюет украинская армия))) и тыл воюет как может и поддерживает армию
Вы не заметили?
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляrybka21
А-а... Не міняє.
Ну що ж, аргументи й справді - скінчилися. Не почавшись
Я й бачу. Ви так і не відповіли,чому не захищаєте. Всі ви такі, лише воювати онлайн умієте.
Coffee is Love• 26 сентября 2024
Ответ дляmusilda
Русские пишут, что сегодня уничтожили три f16,если подтвердится,то это большая проблема о продолжении военной помощи,те бессмысленно
Що, всі три одразу?
Королева роз• 26 сентября 2024
А лозунги одні і ті ж. І повне не розуміння складних процесів, поверхневе бачення геополітики
Люда, але ж ви про себе й високої думки)))
nevesтka• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Удалено администрацией...
Mariya Prokhorova• 26 сентября 2024
Ответ дляCoffee is Love
Вони діють, звісно. Але аж ніяк не заважають їм знищувати території, що розташовані біля них.
Тому що то тоталітарна країна , а населення - рашисти
rybka21• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Я захищаю. Чому ж ні
Mariya Prokhorova• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Хто?
Президент ))))
Nathalie27• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
путін не раз про це говорив, це Україна не хочу домовлятись. Влада не нажерлась ще досхочу і отакі порадеиці, як в цій темі створюють статистику, що люди проти переговорів
А ще путін казав, що «іхтамнет», Крим сам захотів приєднатися, війни не буде, це СВО, срочніки у війні участі не приймають, мобілізації не буде, брехав про червоні лінії і т.д.

Але коли пуйло каже, що Україна не хоче миру - тут ми повіримо, тут він точно не бреше, ага.
Ирина-bbd0• 26 сентября 2024
Тут сегодня иошши выступала за мир и ’хватит воевать’
Угу.потом еще украинцев опять к земле головами
Тошнят кацапам украинцы
Ишь ты
Денацифицировать их!!!!
Кстати она же писала.что лучше быть рашистом.чем под ракетами умирать. Это ж украинцы сами себя ракетами.да иошши?
Kidstaff Bot• 26 сентября 2024
Дорогі учасники, дискусія відхилилася від теми і набула негативного характеру, тому ми її закриваємо. Якщо бажаєте продовжити обговорення, будь ласка, переформулюйте питання.
Цінуємо вашу активність і сподіваємось на конструктив у майбутніх обговореннях!

З повагою, Команда Kidstaff