Трамп розкритикував Зеленського за поїздку до США, назвавши його людиною, "яка відмовляється домовлятися".
Правий чи ні?
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
А ви думаєте , що ви будете жити , як і раніше ?
В Египет на море їздити будете з свого села ?
Я живу не в селі і в Єгипет не їздила. Взагалі не зрозуміла ваш коментар
Читала пояснення: республіканці знають настрої більшості американців, ТОМУ вони говорять те що хочуть їхні виборці, що з війною треба закінчувати і хватить нам гроші давати, щоб виграти ці вибори. Це як гнусавий говорив про сойдемся по срединє, і мИрВглазаХпутіна, і про 4 тис у.е. вчителям..
Ваша-карма• 26 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS
Ці важелі саме у трампа? Да не вже
Тому він побирається і просить гроші на компанію у великого бізнесу, спонсорів. які в тому числі - респи власники Впк Сша і власники нафтових родовищ, а їм 40 дол барель це збиток.
Друге саме Трамп може виділити млд ленд лінзу, без Конгресу?, а ті там ще ті шантажисти.
Американський політикум це не Кремль з 1 гілкою владою. Тому вилами по воді.
Бойня -бойня треба на сам перед пуйлу, сіра зона, випалити міста України.
Це якість такі прості речі пишу, аж невдобно
Нагадало 2019, с піною тут теж мені намагалися довести про нову персону і як він систему зламає.
У бидона тоже есть эти рычаги , но их не использует , подмахивает пуйлу , еще и бить по раше не разрешает , почему ? Дружок пуйловский ?
Mariya Prokhorova• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Удалено администрацией...
У вас така швидкість написання , що звісно ржати вам ніколи , стахановка ви наша , за пости українською доплату маєте ?
Anastasiia-9046• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Тією армії, що була до війни у нас уже нема. Нема що скорочувати
Вот сегодня только увидела. Рашка разрабатывает дроны в Китае. Что-то не очень похоже, что они хотят мира
Ответ дляAntiprom
Не те що хочуть виборці. А те що хоче окремий прошарок що не визначився. Основна маса визначилася вже. Ці боротьба за переваги окремих груп, Україна це питання передвиборчої риторики. А не риторики справедливості чи сценарії закінчення війни
Anastasiia-9046• 26 сентября 2024
Ответ дляAntiprom
Просто перестать стрелять тоже из этой темы
Ответ дляКатря Харківська
ну давайте представимо ’Угоду’. Віддаємо всі окуповані землі кацап´ю. Як вважаєте, вони нас залишать в спокою? До сраки всі угоди. Поки світ не об´єднається і не приб´є ту заразу, зараза буде поширюватись
а вы в анабиозе третий год? сильно кто- то объеденился? Нас в покое никто не оставит ни при каких вариантах. У нас их 2- угробить население и страну войной, что сейчас успешно происходит или просрать страну и отдать ее рашке. Тогда возможно выживших будет больше.
За Украину никто впрягаться не будет, уже ежу понятно что мы достали мир со своей войной и нас медленно сливают.
Ваша-карма• 26 сентября 2024
Ответ дляLudaSHS
Большинство там против войны
Ирина-bbd0• 26 сентября 2024
Ответ дляAntiprom
З польші, схоже, пишите? Бо тут не моря в Україні мріють і зі світлом бути і щоб КАБи Харків та Запоріжжя не руйнували
Антипром.ну Вы по регистрации и по смыслу постов то из одной команды с букетом)))
Поэтому да.вся Украина мрие зі світлом и чтобы кацапня выздыхала
Mariya Prokhorova• 26 сентября 2024
Ответ дляNat-li
Может она мечтает про курорты красноярского края?
Хаха , точно
Ответ дляСтрекоза любви
Ви вперто намагаєтесь не помічати, як вся Порадниця з вас сміється та глузує!?
Ще раз наголошую, що ваші «аналітичні здібності» про які ви тут зазначаєте, які такі «величні» на відміну від моїх, не можуть розрізнити банальний сарказм?
Дивіться, вже було три різних теми, де ви притягнули цей скрін. Я вам давно пишу, переходьте в особисті, поспілкуємося.
нафик она вам нужна?
alenka3108• 26 сентября 2024
Ответ дляrybka21
Ще не вечір
Вони реально думають що літаки на старконі?
Старкон, Васильків, по ходу так, бо гатять туди
Ирина-bbd0• 26 сентября 2024
Ответ дляunona4ka
Почему именно от кацапни я читаю в их группах ’хахли.вы достали весь мир сваей вайной!’?)))
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляAnastasiia-9046
Потрапите на передок -швидко захочете і домовлятись побіжете
Ответ дляLudaSHS
Ну можете собі говорити про прошарок, і втішати себе і нас.. але дурню зрозуміло, що якщо кандидат на передвиборчій агітації говорить обіцяє щось виборцям, то перед цим вони мають результати соцопитувань і знають що виборці хочуть.. про справедливість в світі стосовно війни взагалі насмішили)
Ирина-bbd0• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Вы с передка строчите?
Ответ дляAnastasiia-9046
Ну якщо для вас одна ТЕМА КОЛИ сойдемся по средине говорить кандидат в президенти країни, у якої окуповані території і те що говорить кандидат країни, яка за власним бажанням виділяє кошти то мене не дивує що зеленський зараз лІдор нашої країни
Yaska yana• 26 сентября 2024
Ответ дляrybka21
А для чого тоді ваші пасіонарні спічі?
Тут свою думку можна викласти щоб рота не затикали ті, кому вона не подобається? Чи тут вже як в рашкє?
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Вы с передка строчите?
Нет, а зачем мне быть на передке?