Юся шопоголик• 26 сентября 2024

Трампа вже обговорювали?

Трамп розкритикував Зеленського за поїздку до США, назвавши його людиною, "яка відмовляється домовлятися".

Правий чи ні?
Mariya Prokhorova• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
А в нас встала?
Дивлячись , що половина бюджету країни йде на війну у нас , а ви тут строчите на форумі , а не стоїте у черзі за хлібом , то у нас не встала !
А що ви там розумієте під ’встала’ я незнаю
Nat-li• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
путін не раз про це говорив, це Україна не хочу домовлятись. Влада не нажерлась ще досхочу і отакі порадеиці, як в цій темі створюють статистику, що люди проти переговорів
Удалено администрацией...
rybka21• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Ви забули свого царя з великої літери написать
Nathalie27• 26 сентября 2024
Ответ дляКатруська
Більше ніж його попередник
І як це вплинуло на події в зоні АТО?
Стрекоза любви• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
А які можуть бути в мене реакції, коди в цій темі майже всі перемагальщиці? Буває, тема аж ’кишить рашистами’ як кажуть ви і їм подібні, хоча то просто люди з адекватним розумінням реальності
Тоді для чого ви в кожній темі мені зазначаєте, подивіться на реакції на свої коментарі?
Тобто, в темах, де повно медведчуківських ботів, я маю на них зважати, а тут, як ви зазначаєте, де «перемагальщиці» то це нічого не означає?
Так де ж ваша правда? Або логіка?
Завжди кажу, перед тим, як щось написати, краще подумати.
Тому ваш «аргумент» про кількість фейспалмів ви сама ж і обґрунтували його неактуальністю. Що треба було й довести.
Anastasiia-9046• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Вы видели, что одним из условий рашки является сокращение армии Украины до минимума.Как думаете зачем?
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляCoffee is Love
А такі як ви маєте бути з кацапськими паспортами і жити десь в Бєлгороді. Пкажіть паспорт курячий.
Це все що ви можете сказати, коли нема достойних аргументів. Чому не на війні? Такі жодного разу не відповіли прямо, воювати вмієте лише на форумі
Coffee is Love• 26 сентября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Удалено администрацией...
Такій самісінький як в Трампа причому.
І в путіна, який розповідає що він ніколи не відмовлявся від мирних перемовин. Клоун.
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
Ви навіть суті прочитаного не зрозуміли
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...
rybka21• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
А ви чого не на перемовинах? Лише на форумі агітацію вмієте розводити
Mariya Prokhorova• 26 сентября 2024
Ответ дляCoffee is Love
Та вона мабуть там і живе
Coffee is Love• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Говорити і знаходити компроміси, десь наполягати, десь поступатися. Про Крим і Донбас забути треба було ще в 2014. Далі по ситуації.
Удалено администрацией...
nevesтka• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Удалено администрацией...
так и нe ваш!
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Так де ж ваша правда? Або логіка?
Медведчуківські боти? Це ж манькіна термінологія!! Ви навіть власне щоб придумати не в змозі? Ви на свої теми не про політику подивіться, там реакцій на вашу писанину вистачає .
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляAnastasiia-9046
А в нас хтось піде в армію після закінчення бойових дій?)
Nat-li• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Удалено администрацией...
выше вы вроде на оркодеда надрачивали
теперь Зеля
в голове прокисшие щи...беда..
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляrybka21
Бо я не президент і не вповноважена особа, яка може бути присутня на перемовинах. Ви хоч розумієте, що ляпаєте? А от людей не вистачає на фронті, йдіть поможіть. Там і депутати і цивільні згодяться. Чи легше всього нісенітницю в інтернеті писати, правда ж?
Yaska yana• 26 сентября 2024
Ответ дляMariya Prokhorova
Хай путін виведе війська з української землі
І все
Так запропонуйте йому, чи на форумі ’умнічать’ цікавіше?
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляCoffee is Love
Удалено администрацией...
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляnevesтka
так и нe ваш!
Удалено администрацией...
rybka21• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
А для чого тоді ваші пасіонарні спічі?
Coffee is Love• 26 сентября 2024
Ответ дляВаша-карма
Еще раз , на рашу есть рычаги давления , но нынешняя кровожадная власть в сша их не использует , еще запрещает бить по раше , сидят наблюдают как теряем территории и людей из-за этого , надо чтоб это продолжалось ? Ибо политика бабы такая же как и у бидона
Які саме важелі ще є, ану розкажіть?
nevesтka• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
В нас президент просрочка. Нема держави, нема зброї,нема людей, нема територій. У вас ще є сумніви?
так, а что вы до си пор дeлаeтe в такой .e.овой странe? чeшитe отсюда.
Королева роз• 26 сентября 2024
Ответ дляrybka21
А для чого тоді ваші пасіонарні спічі?
В-третє повторюю, це ФОРУМ. І тут усі мають право висловити свою точку зору. Ні ви, ні я , ні вашу подружки по розуму не в змозі змінити ситуацію
Anastasiia-9046• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Причем тут кто пойдет? Это все делается, для того, чтобы в следующий раз был Киев за три дня. Не даром рашка сейчас налаживает производство беспилотников в Китае
Nat-li• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Удалено администрацией...
Требуем битву новорегов!
Бой-бой-бой!!!
Ваша-карма• 26 сентября 2024
Ответ дляCoffee is Love
Які саме важелі ще є, ану розкажіть?
Нефть и газ основные , за деньги от которых они ведут войну , не будет этих денег , не будет войны , всё просто .
rybka21• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Удалено администрацией...
Сказав бот з свіжою реєстраціїєю
Anastasiia-9046• 26 сентября 2024
Ответ дляКоролева роз
Это может только на время