Калинові вуста• 26 сентября 2024
Як часто ви приїжджаєте в гості до батьків?
Калинові вуста
• 26 сентября 2024
Ответ дляАня+Федя=Данил
Зрозуміло,що так..її висилили,ще дитиною.
Я мала на увазі автора поста і її чоловіка)
ЧупакабраЗеБест• 26 сентября 2024
Ответ дляКалинові вуста
Ви майже не бачитесь?
Вони самі говорять, що ви напружуєте?
а вы автор? что у вас? какая ситуация? почему спрашиваете? чтото наболело?
Калинові вуста
• 26 сентября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ну да, я в киеве живу уже лет 20,
мать в кузнецовске
Я мала на увазі - з чоловіком)
Чи ви разом живете в вашій квартирі, яку чоловік оформив на вас?
ЧупакабраЗеБест• 26 сентября 2024
Ответ дляКалинові вуста
Я мала на увазі - з чоловіком)
да, коненчо вместе, а как еще?
Цукрові вишні• 26 сентября 2024
7 років не бачились. Вони живуть в окупації, у них російська пропаганда замість мозку, в них ані краплі співчуття до нас. Спочатку не могла приїхати (аннексія, ковід, війна), а тепер і не хочу. Поїду тільки в деокупований Крим. Вони до мене за 18 років приїздили аж три рази, з них батько був один раз. Подзвонив теж рази три. При тому, що з матір‘ю не в розлученні.
Калинові вуста
• 26 сентября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Живемо в одному місті, але на різних краях. Приїзжаю додому не часто. Мама іноді жаліється, що рідко бачимось. Запитую, як у інших
ЧупакабраЗеБест• 26 сентября 2024
Ответ дляЦукрові вишні
та бог с ней с той пропагандой, уже многие пишут что и это можно простить, есил в самом деле нормальная родня, не обижает, хорошо к вам относится.
Аня+Федя=Данил• 26 сентября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
у меня есть брат, к нему в детстве тоже было плохое отноешние.
но я замети ла что когда он стал молодым интересным мужчиной, мать схаменулась, я стала перед ним заискиивать и помогать.
вобщем из того что я поняла, она сделала ставку на него, мол зачем распыляться аж на двоих детей, вот есть одни нормальный, он в старости и поможет.
остальные не нужны по сути.
Но меня и рожали тоже по соим соображениям. я родилась максимально удобно чтобы отправить брата в 1 класс.
все те кто был зачат ранее и позднее (то есть не очень удобно по рвемени чтобы заниматься первоклассником)были абортированы.
остальные не нужны по сути.
Автор!
Если у Вас жизнь хорошо сложилась ,может так должно было быть.Что бы все было именно так.А с братом общаетесь?
Витворунка• 26 сентября 2024
Каждую субботу ходим к маме. Папа умер (
Мама живёт рядом, 15 минут пешком.
Готовим что то вкусное, смотрим кинчик. Очень ценю это время
Мама живёт рядом, 15 минут пешком.
ЧупакабраЗеБест• 26 сентября 2024
Ответ дляКалинові вуста
а чего редко ездите? мама токсичит?
Калинові вуста
• 26 сентября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а чего редко ездите? мама токсичит?
Так. Починають мене жаліти, що я самотня, розказують про ’женское счастье’ і т д. Я вже пів року сама живу, розійшлися
Не вірять, що одній краще, кажуть, що себе заспокоюю
Ще постійно починають питати, чи телефонує колишній, чи знайшла ще когось. Дратує
ЧупакабраЗеБест• 26 сентября 2024
Ответ дляАня+Федя=Данил
Автор!
с братом мы не общаемся, к сожалению, с самого детства.
мне было запреещно заходить на кухню когда отмечали его ДР, чтобы не портить ему празщдщник напоминанием обо мне.
новогдний стол и елка тоже ставились отдельно для меня, чтобы не осокрблять брата.
вот такая политика была.
когда то когда я была еще молодой девушкой, мне казалось что я могу это изменить и мы это переосли.
но оказалось что я ему навязываюсь, и ему тяжело дается общее времяпрепровождение, и вообще ’мне было бы приятнее есил бы тебя никогда не было’.
вот такая политика была.
Акуна_Матата• 26 сентября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
ну как. мать дождалась когда я поступлю в любой бюджетный вуз, пропишусь там в общаге, и сразу же приватизировала квартиру на себя одну.
все мои вещи (их было немного, передала автобусом на киев).
вот так я стала бездомной. и была ею аж до апреля. вот уже 6 месяцев я живу в собственной НАСТОЯЩЕЙ своей квартире. я реально до сих пор не верю своему счастью.
муж подарил. оформил на меня одну (хотя я была проти, но он настоял).
вот такие дела.
Вона всеодно шлюбна
ЧупакабраЗеБест• 26 сентября 2024
Ответ дляВитворунка
Мама живёт рядом, 15 минут пешком.
счастливые люди, в моей жзни тоже был период под крылом родителя, мы даже ездили через линию фронта ТУДА. но счастье длилось недолго, свекор тяжело заболел и луквально через месяцы умер от саркомы у мужа на руках. это незабываемое время, он успел подарить мне капельку нормальной хорошей доброй семьи. а за это не поленилась и родила ему в продолжение его самого - двоих внучат.
Цукрові вишні• 26 сентября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Нажаль, проблема набагато глибше…. Мене теж викинули, як і вас. Приватизували житло, хоча квартира давалась і на мене також, не підтримали, коли в мене була серйозна операція, ніхто не приїхав. Сказали, у тебе є хлопець, хай він тобою і займається…Фінансово теж на вольних хлібах з 16 років, все по оренді шатаюсь. Коли потрібна була їхня допомога, ніколи не допомагали. Я була в сім‘ї козлом відпущення. Повно гадості наробили. Немає причин їх вибачати. Прийняти, прийняла, але вибачити - ні, дякую.
ЧупакабраЗеБест• 26 сентября 2024
Ответ дляКалинові вуста
о боги, когда я развелась меня просто ели родители ’мы смотри, время идет, кому ты нужна...не хватило женской мудрости семью сберечь...’ было было
ЧупакабраЗеБест• 26 сентября 2024
Ответ дляЦукрові вишні
а ну это да,
ато вы про пропаганду, она по сути не влияет на отноешния. пусть там хоть какая пропаганда будет, есил хорошие родители, всем наплевать на чужие лозунги.
Цукрові вишні• 26 сентября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а ну это да,
Так от пропаганда стала для них поважною причиною припинити зі мною спілкування. А насправді це тільки вершина айсберга. Ну і логічний результат їхніх і моїх дій. Сумую звісно за тим часом, коли здавалося, що все добре. Але ключове слово - здавалося.
ЧупакабраЗеБест• 26 сентября 2024
Ответ дляЦукрові вишні
у меня тоже были иллюзии, я так понимаю что они помогали не погибнуть и вырасти до взрослого человека.
Цукрові вишні• 26 сентября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Якраз навпаки. Ці ілюзії утримували мене в позиції дитини і я продовжувала розраховувати на емпатію матері. Але коли до нас в під’їзд завітала х-101 і ми дивом вижили, я від матері не почула нічого, тільки агресію і звинувачення, ніби шкода, що я все-таки не загинула, а така паскуда, що від неї емпатії хочу. Напередодні вони ходили на вибори і голосували за кандидаті окупаційної влади. Тоді в мене відкрилися очі. І от тоді я стала доросла.
ЧупакабраЗеБест• 26 сентября 2024
Ответ дляЦукрові вишні
может и так. я тоже долго ждала, верила во чтото..
Цукрові вишні• 26 сентября 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Чим скоріше ви попрощаєтеся з ілюзіями, тим швидше зможете почати своє справжнє життя, заради себе, а не заради пошуку їхньої любові. Нажаль її ніколи не буде, якщо раніше не було. Ви ніколи не забудете свій біль, як і я свій, але ви тепер вільна. І можете жити своє життя так, як хочете ви. Бажаю вам, щоб ваш біль вщух, наскільки це можливо) і ви стали самі для себе доброю мамою.
Физрукая• 26 сентября 2024
часто, 1-2 раза в неделю стабильно, к свекрови так же, все живем на одной улице, друг от друга через квартал) так получилось)