Точная копия плова• 26 сентября 2024

Після укриття в школі кашель посилився

Дитина вже майже не кашляла, а сьогодні через ті кляті міги тричі були в укритті, і сьогодні кашель частіше ніж вчора і так закашлюється. То значить що в дитини алергія чи як?
Оксана -1f11• 27 сентября 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Коли почалося вторгнення, ми 1 раз сховалися в підвалі у свекрів. Ми були тепло одягнені, в ньому не було холодно, в перебували десь 40 хвилин там.
Але цього вистачило, аби захворіти нам 4 одночасно, я аж до ларінгиту, свекруха до бронхиту, діти соплі-кашлі.
Я хз що в тому підвалі, але скосило нас швидко.
Тому будь-яке укриття дає такі ефекти, а в дитячих колективах то й балакати ні про що.
Ми повністю онлайн, і то, вже кілька чоловік з класа хворі, погода зараз теж мінлива і треба до неї адаптуватися після пекельної літньої жари
Я теж думаю, що у так називаємому укритті треба знаходитись по мінімуму