Воздух в банке• 26 сентября 2024

Кто знаком с парфюмом Принцесса Килиан?

Похоже на Ангела и Лав?
Стигла полуниця• 26 сентября 2024
Ні, він не такий солодкий, направлення зовсім інше. Я чую спочатку трохи цитрусів, якусь терпкість, потім ваніль і темний шоколад, і деревні ноти наче присутні. Він для мене абсолютно вечірній аромат. Люблю його дуже, але давно закінчився. Флакон залишився, дістаю його - кайфую час від часу. Якщо є можливість і гроші - беріть, не думайте. Він дуже класний, а ще стійкий і шлейфовий
автор Воздух в банке • 26 сентября 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Дуже дякую за відповідь ❤️
Добро с Кулаками• 26 сентября 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Дуже дивно…Принцеса набагато солодша і тошнотніша ніж Лав і Доля янгола тим більше, це взагалі алкогольна історія, до чого тут порівняння з зефірною Принцесою не знаю))) 🙄😳
Вона плоска, як від початку так і до кінця звучить, скучний аромат, навідмінно від двох інших де є гра нот, розкішна кориця в одному, та круті неролі в другому.
Стигла полуниця• 27 сентября 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Ну кому як
Добро с Кулаками• 27 сентября 2024
Ответ дляСтигла полуниця
Ну кому як
Точно…які ми всі різні, краще обирати спираючись на власні відчуття, добре розносити аромат і тоді вирішувати тільки. Тут ніхто не порадник, лише власний ніс.🤷🏻‍♀️