Подмигашка• 27 сентября 2024

Знавцям парфумів

Вибираю маленький презент знайомій на 40 років, вона не перебірлива, не вибаглива, сама оригінальні парфуми дозволити собі не може. Куплю або готовий набір схожий на фото, або просто 2-3 аромати малих форматів
Результат:
вже голосів: 120
49 (40.83%) J´adore Dior
21 (17.5%) Gucci flora
16 (13.33%) Paul Gautier
13 (10.83%) Carolina Herrera
13 (10.83%) Результат
8 (6.67%) Інше
Швидка Настя• 27 сентября 2024
Я б взяла якісь молекулярні, це і про чистоту і про вишуканість і про підійде під все і на кожен день
Мамкиня доця• 27 сентября 2024
Раз невибаглива, то берите самый недорогой да и все
автор Подмигашка • 27 сентября 2024
Ответ дляМамкиня доця
Питання в ціні не стоїть
Ну шо не так?• 27 сентября 2024
Я бы взяла или Каролину или Жадор.
Мамкиня доця• 27 сентября 2024
Ответ дляПодмигашка
Питання в ціні не стоїть
Ну они все плюс-минус никакие, берите на свой вкус тогда
Все буде• 27 сентября 2024
Может, просто купить ее любимые духи ?
Бубль Гум)• 27 сентября 2024
Жадор мені ніколи не подобався, а недавно дали зразок цих парфумів у подарунок, то прямо балдію від них )
Думаю це пов’зано з віком )
автор Подмигашка • 27 сентября 2024
Ответ дляВсе буде
Может, просто купить ее любимые духи ?
Нема таких, я вже декілька разів передавала схожі набори, ними і користувалася
Ну шо не так?• 27 сентября 2024
Ответ дляБубль Гум)
Думаю це пов’зано з віком )
аналогично, Туфелька мне еще несколько лет назад вонючкой казалась, а сейчас любимые
КинДза• 27 сентября 2024
Я терпеть не могу жадор, он такой кислый. Я бы взяла флору из этих, у меня 2 и они прикольные
Як ухурделю• 27 сентября 2024
Ответ дляПодмигашка
Гуччи цветочные нейтральные
porf• 27 сентября 2024
Ответ дляПодмигашка
Питання в ціні не стоїть
А где можно такие наборы купить? Нравится Эррера и гучи
автор Подмигашка • 27 сентября 2024
Ответ дляporf
Я у Франції, тут вибір великий
porf• 27 сентября 2024
Ответ дляБубль Гум)
Думаю це пов’зано з віком )
А мне жадор как дурман трава ,просто до тошноты ,не могу носить ,душат
Неправдиша• 27 сентября 2024
Я за туфельки))) синяя и красная мне нра)))правда, мне 50)))
porf• 27 сентября 2024
Ответ дляПодмигашка
Я у Франції, тут вибір великий
Да ? А какая цена ,интересно ? И есть такие наборы других брендов ?
автор Подмигашка • 27 сентября 2024
Ответ дляporf
Ціна поки що невідома, як правило до 100-150 євро, їх випускають перед святами, якраз скоро будуть новинки до Різдва на сайтах виробників. Ще є дуже прикольні календарі на таку тематику, там і парфуми і міні косметика
Омлетик• 27 сентября 2024
Флора симпатичный, ядор уже классика.
В целом все варианты норм.
У вас хороший вкус ))
З понеділка на дієті• 27 сентября 2024
Мені 41, на мій смак Готье, але він не всім сподобаєця, для мене Жадор та туфлі прісно і не смачно.
porf• 27 сентября 2024
Ответ дляПодмигашка
Дорого ,4т за 4 миньки 5мл.
Дивне створіння• 27 сентября 2024
Я за Готье. Хотя я только мужскими пользуюсь, но думаю, что и женские интересные
Дивне створіння• 27 сентября 2024
Ответ дляporf
Дорого ,4т за 4 миньки 5мл.
То просто гривня дешевая
Манкоголік• 27 сентября 2024
А мені Фрагонар подобається, здається, теж бачила набори. Вважаю себе невибагливою))
Все буде• 27 сентября 2024
Ответ дляПодмигашка
Если нет любимых, дарить просто набор …
Пупуговка• 27 сентября 2024
Ответ дляПодмигашка
Я у Франції, тут вибір великий
Візьміть їй новинку лаві є бел
Там трояндова і інша з шкірою. Жіночні і вишукані в не таки солодки як першопочатково була. Вона точно буде довольна, там такі файні флакони!
короткопамятна• 27 сентября 2024
Ответ дляПодмигашка
Я у Франції, тут вибір великий
Готьє беріть
Бавовнятко• 27 сентября 2024
может набор Версаче. они легче
автор Подмигашка • 27 сентября 2024
Ответ дляБавовнятко
может набор Версаче. они легче
Вже дарувала
автор Подмигашка • 27 сентября 2024
Ответ дляПупуговка
Візьміть їй новинку лаві є бел
Такі маєте на увазі ? Я ще не нюхала
Впораюсь зі всим• 27 сентября 2024
Я б купила полноразмерный флакон. За 100+ евро можно не 15 мл взять, а нормальный флакон и человек получит удовольствие. Шанель Габриэль, Ланком Идоль и т.д.