Ноунэйм• 27 сентября 2024

А водій таксі може вказувати пасажиру де сидіти?

Їхала з вокзалу з собакою, сідаю позаду, собака на підлозі.
Водій починає вимагати щоб пересіла вперед, бо він хоче контролювати де і як сидить собака.

На мою відмову почав звинувачувати що я не можу сидіти де мені захочеться і щоб він через нас нервував.
Попросила припинити це все або скасувати поїздку - замовк і повіз, але на моє Дякую таку рожу скорчив..
Гжегож Бженчишчикевич• 27 сентября 2024
Ответ дляНоунэйм
Це Уклон, там є опція - Їду з твариною. Хто не готовий до соак - не обирає такі поїздки.
І так, я йому подякувала все одно наприкінці, а у відповідь лише морду скорччили.
Мне такой же приехал, я 3 раза ездила с собакой, моя собака по привычке заскочила на сиденье, у водителя был нервный срыв, все машины старые страшные, это Польша ..

Мурзилка• 27 сентября 2024
Ответ дляБоневтікла
Ну справа в тому, що таксист тоді став, що мені вийти зліва це = вийти в кущі і на бордюр лише. Звичайно, вийшла там,де мені комфортніше
Так слева и не надо выходить. Там обычно не кусты, а дорога.
В целом, это более опасный способ выхода из машины.
Я просто за рулём 10 лет.
автор Ноунэйм • 27 сентября 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Вот поэтому Вас и попросили сесть на первое сиденье, у водителя нет глаз на затылке.
То його проблеми.
автор Ноунэйм • 27 сентября 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Он странный, обычно собаку переводят сзади на полу, отодвинуть на вперёд пассажирское сидение...
Да, саме так ми завжди і їздимо.
Бесбардак• 27 сентября 2024
Ответ дляБлискавка
Спасибо , сеажите, что взял вас с собакой. Многие не берут.
«Спасибо» за то, что выполняет свою работу и сам взял заказ в котором указана информация о перевозке животного?, на которую он согласился?
Не охренели ли часом люди с такими запросами?
автор Ноунэйм • 27 сентября 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Это Вы пытаетесь доказать, что правила Вам не писаны. У Вас свое видение на перевозку собаки.
А у вас геть своє на все, навіть он породу собаки вже придумали
Гжегож Бженчишчикевич• 27 сентября 2024
Ответ дляНоунэйм
Да, саме так ми завжди і їздимо.
Ну забыть забить, поставить ему 2 звёзды, а сколько вы ждали машину?

ДеньгиНеСдаю• 27 сентября 2024
Ответ дляНоунэйм
То його проблеми.
Его проблема была в том, что он Вам не отказал. Судя по всему и пеленки у Вас не было.
Гжегож Бженчишчикевич• 27 сентября 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Какая пеленка, вы в своем уме
автор Ноунэйм • 27 сентября 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Та хвилин 5, не більше.
Не любовница• 27 сентября 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
так он ей тоже может рейтинг похерить и в след раз никто не возьмет. лучше уж не трогать такое чудило
Швендяю містами• 27 сентября 2024
Ответ дляНоунэйм
Навіщо захищати сидіння від собаки,, яка сидить на підлозі?
Во первых собака спереди чтоб он понимал ее поведение, и не было так что она начнет нервничать лаять и прыгать. Во вторых Вы в любом случае должны были взять подстилку на сидение или пол для вашей собаки. И если Вам не нравятся условия водителя который за рулём и отвечает не только за тех кто в его авто но и за других участников движения Вы всегда могли выйти со своей собачкой и поехать на автобусе или иметь свое авто. И я не увидела инфу ваша собака была же в наморднике правильно автор?
Марс атакует• 27 сентября 2024
Ответ дляНоунэйм
Я вам ще раз кажу: для водіів завжди краще щоб собака знаходилася ВНИЗУ. А не на сидіннях, най навіть і в переносці.
Водителю ВСЕГДА лучше в переноске. Ибо шерсть, слюна и тп все равно остается в салоне, даже если собака сидит внизу.
Пы.сы. муж работает в такси. Он отлично относится и к собакам, и к котам, без проблем перевозит, но отдраивать постоянно салон от шерсти задолбался если честно. Ну и хитросделанных, которые ’забывают’ ставить галочку ’я с животным’ тоже дофига.
автор Ноунэйм • 27 сентября 2024
Ответ дляНе любовница
Та в мене рейтинг 5 і кілька тисяч поїздок, його один дурік не зіпсує, хіба що незначно знизить на якийсь час.
ДеньгиНеСдаю• 27 сентября 2024
Правила.
Бесбардак• 27 сентября 2024
Ответ дляСиреневенькая
Може йому попередня собака наклала купу у салоні. Або він боїться собак.
Так на пуркуа він взяв замовлення на перевезення з твариною тоді?
Не хочешь везти тварин, не приймай таке замовлення. Все
автор Ноунэйм • 27 сентября 2024
Ответ дляШвендяю містами
Людині було запропоновано скасувати поїздку, він вирішив їхати. Значить не все і було йому так критично, правильно, коментатор?
Не любовница• 27 сентября 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
а человека может стошнить, как думаете? и второе - приятнее будет, если его вырвет на приборную панель? для чего именно впереди сидеть?
Швендяю містами• 27 сентября 2024
Ответ дляНоунэйм
Просто у них штрафы когда вот такие вот как Вы отменяют поездку . Вы не ответили Ваша собака была в наморднике?

хутряна володарка• 27 сентября 2024
До побачення.
Вийшли і викликали нове таксі, а водію 1 зірку.
Мені нещодавно просто казав, аби я на руках тримала собаку. Але мені норм, бо вона малесенька, я б її і так в чужому авто нікуди б не посадила, щоб не нервувала.
Бесбардак• 27 сентября 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Зрозумійте болт, убер і тд це не служба таксі,а додаток ,який з´єднує водіїв та тих,кому треба їхати. Власник машини не винен вам абсолютно нічого
Як і ви йому, по такій логіці. Але він сам своїми руками і мізками погодився на перевезення тварини і отримав Ща це додаткові грощі. Так, що відпрацювати оплачену послугу - повинен.
Кондуктор троллейбуса• 27 сентября 2024
Ответ дляНоунэйм
Я вам ще раз нагадую про правила перевезення тварин.
Звідки водій знає, що собака нерухомо сидітиме на підлозі, не покладе морду або лапи на сидіння, не стрибне на нього? Це ви знаєте свою собаку, а не він.

Ви господар тварини, це ваш обов´язок за нею слідкувати і в тому числі, щоб тварині було комфортно і безпечно.

Ось вам приклади як перевозять не маленьких собак.
Пуки-куки• 27 сентября 2024
Ответ дляМарс атакует
так пусть не везёт хитросделанных, в чём проблема?
Пуки-куки• 27 сентября 2024
Ответ дляБесбардак
это понятно всем, кроме таксистов, которые хотят и на х...й сесть и рыбку съесть
Кондуктор троллейбуса• 27 сентября 2024
Ответ дляНоунэйм
Я вам пишу як людина, яка працює з водіями, знає правила перевезень, тварин в тому числі.
Ви ж їх навіть не читали, як виявилось

Не думаю, що якби ваша собака була в переносці водій би робив зауваження. Або якби ви сказали про підстилку.
Кондуктор троллейбуса• 27 сентября 2024
Ответ дляШвендяю містами
Ой сумніваюсь щодо намордника
Директриссимо• 27 сентября 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Да, он Вас попросил пересесть на переднее седение, чтобы знать, видеть не вырвало ли Вашу собаку.
И не залезла ли она на сиденье с грязными лапами и половыми органами и кучей шерсти.
Директриссимо• 27 сентября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
От меня как то таксист требовал чтоб я не сидела сзади даже без собаки. Ему некомфортно
Знакомого таксиста (підробляв поза основною роботою) удавкою ззаду удавили і череп проломили. Лишився живий
Чудовий каламбур• 27 сентября 2024
Ответ дляДиректриссимо
Понимаю, но это его проблема а не моя.
Директриссимо• 27 сентября 2024
Ответ дляСиреневенькая
Цілком можливо