Файна цьоця• Изменено 27 сентября 2024
Хірург в Києві! Дуже терміново!
Дівчата, порадьте кваліфікованого хірурга в Києві.
Мамі в понеділок зробили операцію в Броварській лікарні ( абсцес був біля кишківника), врізали його.
Сьогодні потік кал з трубочок, повторно будуть різати -типу образувався отвір в кишці( Скоріше за все, цей отвір не помітили під час операції(
Мамі 70 років, дуже хвилююся -потрібен дійсно кваліфікований лікар, який врятує і не буде постійно різати.
Буду вдячна за поради, контакти.
СирОжино пирОжино• 27 сентября 2024
А хто це її випустить звідти. Треба було зразу класти в нормальну лікарню
Аня+Федя=Данил• 27 сентября 2024
Ответ дляSo_so
Вам нужно в 18 больницу в Киеве, но как это сделать технически, сложно представить.
Договаривайтесь в 18 больнице с зав отделения и перевозите её на реанимобиле, разве что так.
Именно так
Бяки-козяки• 27 сентября 2024
Лікарня 18, республіканський проктологічний центр. Завідуючий Криворук Мирослав Іванович, 044 234 16 09 каб
044 234 02 69 запис. Просіть.
Якщо транспортабельна і візьмуться, то все буде добре.
Там всі хірурги хороші, Лишавський, Яремчук.
Перевезти - в приватних швидких є опція ’транспортування’.
Релапаротомія на периферії - то вже смерть.
044 234 02 69 запис. Просіть.
ША! я прийшла!• 27 сентября 2024
Ответ дляБяки-козяки
044 234 02 69 запис. Просіть.
Плюсуюсь к совету
Еще клиника Шалимова узнайте
ША! я прийшла!• 27 сентября 2024
Ответ дляФокус-Покус
18 Больница профессор Пойда доктор от Бога
Да, тоже могу его рекомендовать, была у него
Файна цьоця
• 27 сентября 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Вона транспортабельна?
Так, вона добре себе почуває. Вона ходить, і самопочуття досить хороше
Воленс-неволенс• 27 сентября 2024
Автор, найшвидшого одужання Ваші мамі
Ми весною також потрапили з мамою до Броварської лікарні , був інфаркт, довелсь там робити стентування, але лікарі трапились хороші.
Файна цьоця
• 27 сентября 2024
Нас зараз лякають, що п*ятниця - сенсу везти немає в іншу лікарню(
Я потрапляла на збереження у п*ятницю, то на вихідні тільки обходи були і все -більше нічого не робили, чекали лікаря до понеділка( Хоча в мене був тяжкий випадок - ризик передчасних пологів на 20-ту тижні вагіності, надкоротка шийка матки. Кажуть лежіть, і чекайте на лікаря в понеділок(
Божечки, не знаю о робити
КликОЛЬКА• 27 сентября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Божечки, не знаю о робити
Ехать в 18 и договариваться с заведующим, уже сегодня,у вас деньги есть?
Файна цьоця
• 27 сентября 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
В залежності про яку суму йдеться(
КликОЛЬКА• 27 сентября 2024
Ответ дляФайна цьоця
В залежності про яку суму йдеться(
Ви вже зєкономили, вибравши бровари, теперь заплатіть стільки, скільки скаже лікар, займіть і заплатіть, ситуація серьозна
Бяки-козяки• 27 сентября 2024
До понеділка піде така інтоксикація, що буде нетранспортабельна. Плюс ферменти калу роз’їдають тканини, перітоніт.
Ще можна перевести і сьогодні прооперувати.
Нічого дешевого немає, але суми там адекватні, а допомога професійна.
Файна цьоця
• 27 сентября 2024
Ответ дляБяки-козяки
Я зрозуміла, всім дуже дякую за відповіді❤️
Файна цьоця
• 27 сентября 2024
Ответ дляКликОЛЬКА
Ніхто не економив, батьки нічого мені не сказали( Я дізналася про все, лише коли маму повезли на операцію( За три години, після приїзду швидкої її вже прооперували.
Дуже вони в мене самостійні, і не хотіли мене засмучувати - бо маю пʼятимісячне дитя(
КликОЛЬКА• 27 сентября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Зрозуміло, але тепер треба до профессіоналів, швидко
КликОЛЬКА• 28 сентября 2024
Ответ дляФайна цьоця
Как ваша мама, что то порешали?