Мост_Устал• 27 сентября 2024

Начался сезон вакцинации от гриппа. Вы будете?

В прошлом году болели с ребенком гриппом, тяжело, с осложнениями. Я прямо решительно была настроена делать вакцинацию от гриппа. Теперь пришло время когда ее нужно делать, а я сомневаюсь, надо или нет? Вдруг в этом году пронесёт? А как вы?
Жирафовое варьенье• 27 сентября 2024
Будемо.
Фізик-ядерщик заочно• 27 сентября 2024
мы уже.... болеем
kissulichka• 27 сентября 2024
Ага чтоб мне чужого вкололи
МастерЮля• 27 сентября 2024
Да
БеллаДонна• 27 сентября 2024
нет, зачем
Благоуханочка• 27 сентября 2024
Вірусів дуже багато, треба старатися імунітет піднімати, щоб гарно боровся з вірусами.
Совбез• 27 сентября 2024
Нет, прививки теперь для меня табу. Я после ревакцинации столбняка еще с чем-то там год отходила (ногти, волосы, печень дала сбой). До этого вакцинировалась только в школе. Так что теперь я от прививок отказываюсь
Непереможна• 27 сентября 2024
Якщо знову будуть заставляти, то нема однозначної відповіді. Якщо не будуть - то ні.
Коханозадовільна• 27 сентября 2024
Нет
автор Мост_Устал • 27 сентября 2024
Ответ дляНепереможна
Чому заставляти? Це добровільна вакцина, ніколи її робити не заставляли
Мию чакри щоденно• 27 сентября 2024
Нет
Блискавка• 27 сентября 2024
Нет
Фрекен бок• 27 сентября 2024
Так, ми робимо всі. Після страшного перебігу з тижневою температурою 40 завжди вакцинуємося
автор Мост_Устал • 27 сентября 2024
Ответ дляФрекен бок
В нас так само було, висока температура довго, сильна слабкість як ніколи і тд. Тому не хочеться це пережити ще раз. Але і вакцинуватися щось не знаю...
Невловимий Джо• 27 сентября 2024
у дитини усі планові і рекомендовані вакцинації. але до вакцини від грипу я шось дуже скептично ставлюсь 🥴
Альфасамка• 27 сентября 2024
краще здохну
Одна_на_всей_планете• 27 сентября 2024
Прививались с дочкой каждый год. В прошлом привились в ноябре. Через месяц очень сильно заболела. Очень высокая температура с красным горлом больше недели. Страшный синусит. Без антибиотиков не обошлось
Точно знаю, что это был не грипп. Но почему-то нас скосило очень сильно. После этого болели три месяца беспрерывно
Задумалась над эффективностью вакцинации
Из Виа-гры• 27 сентября 2024
Будем, четвертый год, нам болеть нельзя
Єдина Країна• 27 сентября 2024
Я буду робити, лікар, якому я довіряю, рекомендувала. І, до речі, правець теж оновлю, в умовах війни не завадить.
сама себе прекрасная• 27 сентября 2024
Нет, не страдаю такой ерундой
Непереможна• 27 сентября 2024
Вчені вже б´ють на сполох, бо незабаром ніякі антибіотики не будуть діяти. Чому це цікаво?
Помаранчова душа• 27 сентября 2024
Ответ дляБеллаДонна
нет, зачем
Кава з адреналіном• 27 сентября 2024
Ответ дляНепереможна
Пздц
Кава з адреналіном• 27 сентября 2024
Ответ дляНепереможна
И шотакоя?
Варена цибуля• 27 сентября 2024
Цікаво, є тут такі, які хворіли на грип після вакцинації. Чи легше протікало захворювання? І чи пили таміфлю?
Варена цибуля• 27 сентября 2024
Ответ дляНепереможна
Бо антибіотики додають у харчові продукти, ще люди бездумно їх споживають, коли треба і ні. Тому у бактерій виробляється стійкість.
Грип викликають віруси. Їх антибіотиками не лікують.
Непереможна• 27 сентября 2024
Ответ дляВарена цибуля
Так, але ще інщі причини. Якщо взяти людство в цілому, чи правильно не давати імунітету розвиватись до рівня розвитку вірусів, і чи справді то є вихід- так часто замість організму справлятися з хворобами за допомогою хімії?
Майструю крила• 27 сентября 2024
Ответ дляМост_Устал
Не стоит,вот искренне.Много ходите,спорт,ПП.
Мона_Лиса• 27 сентября 2024
Ответ дляВарена цибуля
Мій старший син вакцинований хворів. Один вечір боліла голова і кілька днів був нежить, ось і все. Ми з чоловіком (вакциновані) не заразилися від нього. А молодший син (4 місяці, від грипу в такому віці не вакцинують) захворів сильно, з високою температурою до 40, дуже в´ялий був, тест показав грип А.
Варена цибуля• 27 сентября 2024
Ответ дляМона_Лиса
Скажіть, а таміфлю приймали? Позаминулої зими захворів чоловік, ми не знали, що то грип, дізнались коли захворів син і на прийому у педіатра зробили тест. Син почав приймати таміфлю і йому відразу стало легше. А от чоловік не приймав, то хворів тиждень.