Мост_Устал• 27 сентября 2024
Начался сезон вакцинации от гриппа. Вы будете?
В прошлом году болели с ребенком гриппом, тяжело, с осложнениями. Я прямо решительно была настроена делать вакцинацию от гриппа. Теперь пришло время когда ее нужно делать, а я сомневаюсь, надо или нет? Вдруг в этом году пронесёт? А как вы?
Благоуханочка• 27 сентября 2024
Вірусів дуже багато, треба старатися імунітет піднімати, щоб гарно боровся з вірусами.
Совбез• 27 сентября 2024
Нет, прививки теперь для меня табу. Я после ревакцинации столбняка еще с чем-то там год отходила (ногти, волосы, печень дала сбой). До этого вакцинировалась только в школе. Так что теперь я от прививок отказываюсь
Непереможна• 27 сентября 2024
Якщо знову будуть заставляти, то нема однозначної відповіді. Якщо не будуть - то ні.
Мост_Устал
• 27 сентября 2024
Ответ дляНепереможна
Чому заставляти? Це добровільна вакцина, ніколи її робити не заставляли
Фрекен бок• 27 сентября 2024
Так, ми робимо всі. Після страшного перебігу з тижневою температурою 40 завжди вакцинуємося
Мост_Устал
• 27 сентября 2024
Ответ дляФрекен бок
В нас так само було, висока температура довго, сильна слабкість як ніколи і тд. Тому не хочеться це пережити ще раз. Але і вакцинуватися щось не знаю...
Невловимий Джо• 27 сентября 2024
у дитини усі планові і рекомендовані вакцинації. але до вакцини від грипу я шось дуже скептично ставлюсь 🥴
Одна_на_всей_планете• 27 сентября 2024
Прививались с дочкой каждый год. В прошлом привились в ноябре. Через месяц очень сильно заболела. Очень высокая температура с красным горлом больше недели. Страшный синусит. Без антибиотиков не обошлось
Точно знаю, что это был не грипп. Но почему-то нас скосило очень сильно. После этого болели три месяца беспрерывно
Задумалась над эффективностью вакцинации
Єдина Країна• 27 сентября 2024
Я буду робити, лікар, якому я довіряю, рекомендувала. І, до речі, правець теж оновлю, в умовах війни не завадить.
Непереможна• 27 сентября 2024
Вчені вже б´ють на сполох, бо незабаром ніякі антибіотики не будуть діяти. Чому це цікаво?
Кава з адреналіном• 27 сентября 2024
Ответ дляНепереможна
Пздц
Кава з адреналіном• 27 сентября 2024
Ответ дляНепереможна
И шотакоя?
Варена цибуля• 27 сентября 2024
Цікаво, є тут такі, які хворіли на грип після вакцинації. Чи легше протікало захворювання? І чи пили таміфлю?
Варена цибуля• 27 сентября 2024
Ответ дляНепереможна
Бо антибіотики додають у харчові продукти, ще люди бездумно їх споживають, коли треба і ні. Тому у бактерій виробляється стійкість.
Грип викликають віруси. Їх антибіотиками не лікують.
Непереможна• 27 сентября 2024
Ответ дляВарена цибуля
Так, але ще інщі причини. Якщо взяти людство в цілому, чи правильно не давати імунітету розвиватись до рівня розвитку вірусів, і чи справді то є вихід- так часто замість організму справлятися з хворобами за допомогою хімії?
Майструю крила• 27 сентября 2024
Ответ дляМост_Устал
Не стоит,вот искренне.Много ходите,спорт,ПП.
Мона_Лиса• 27 сентября 2024
Ответ дляВарена цибуля
Мій старший син вакцинований хворів. Один вечір боліла голова і кілька днів був нежить, ось і все. Ми з чоловіком (вакциновані) не заразилися від нього. А молодший син (4 місяці, від грипу в такому віці не вакцинують) захворів сильно, з високою температурою до 40, дуже в´ялий був, тест показав грип А.
Варена цибуля• 27 сентября 2024
Ответ дляМона_Лиса
Скажіть, а таміфлю приймали? Позаминулої зими захворів чоловік, ми не знали, що то грип, дізнались коли захворів син і на прийому у педіатра зробили тест. Син почав приймати таміфлю і йому відразу стало легше. А от чоловік не приймав, то хворів тиждень.