Червона рута• 27 сентября 2024
Допоможіть обрати жк чи якусь новобудову в Києві.
Всім доброго дня. Збираюся купувати квартиру в Києві, хотілося б у якомусь жк чи в новострої,але дуже не хочу,щоб там були конс´єржі. Відеонагляд, камери,домофони, карти для входу та сканер пальця для входу було б оптимальним варіантом. Підкажіть,будь ласка, чи є десь саме такі жк/новобудови? Де могли б порадити? Тільки не Троєщина. Дякую
Жінка з перцем• 27 сентября 2024
Ну ви даєте. Вам лівий берег чи правий?яка станція метро? Що має бути поруч
культУра• 27 сентября 2024
желательно там, где света не будет благодаря зеленым упырям, где на 23 этаж будете лезть рачки с котомками из атб, насосы не будут работать - будете без воды. Супер! Купите кабинет на Грушевского - кабмин или на Банковой- там всегда свет и вода
Леди Г• 27 сентября 2024
А скільки ви готові віддати за квартиру з системою нагляду та електронним доступом? Який «потолок» за квадрат?
Червона рута
• 27 сентября 2024
Ответ дляЖінка з перцем
Будь-де,тільки не Троєщина, працюю онлайн,тому не важливо
Червона рута
• 27 сентября 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Одеський бульвар з недорогого
Там камери,домофон?
культУра• 27 сентября 2024
Ответ дляЧервона рута
Там камери,домофон?
домофон Вам нашару не достанется, имейте ввиду
Червона рута
• 27 сентября 2024
Ответ длякультУра
Це зрозуміло
Леди Г• 27 сентября 2024
Там де немає консьєржів, там охорона. Чи ви сталінку без консьєржа шукаєте? Охорона підходить?
Карусель-весель• 27 сентября 2024
У КАН будинки без охорони/ консєржів.
Окрім Тетрісу
Файна, Республіка, Юніт хоум
Окрім Тетрісу
Файна, Республіка, Юніт хоум
Сусідка знизу• 27 сентября 2024
Автор, дивні у вас вимоги. Сьогодні є відеонагляд, завтра більшість власників замінять на охорону.
Отчебучкина• 28 сентября 2024
Ответ дляМишка-шалунишка
Одеський бульвар з недорогого
Там консьержки, автор их боится чой-та