Забула що?• 28 сентября 2024
Шукаю такий піджак массімо
А раптом у когось є, треба розмір м. В продавалках не знайшла, або я не вмію шукати.
Склад льон, колір синій.
Це моя улюблена річ. Мій втрачений нажаль. 😭
Допоможіть будь ласка
Склад льон, колір синій.
Допоможіть будь ласка
Забула що?
• 28 сентября 2024
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Це не він і розмір треба більший. Дякую
Давно без алко• 28 сентября 2024
Знайшла на польському олх,р.38. Ціна 200 злотих. Посилання не можу скинути. Пошукайте там.
Забула що?
• 28 сентября 2024
Ответ дляДавно без алко
А купити в Україну реально звідти? Це через посередників тих, хто там?
Лама_мама• 28 сентября 2024
Ответ дляЗабула що?
Він не новий,бу,ще не ясно в якому стані,по грошам+-2000-2200 виходить
Давно без алко• 28 сентября 2024
Ответ дляЗабула що?
Думаю,треба шукати когось зі знайомих в Польщі. Хай вони куплять і вам перешлють. В тому оголешенні дівчинка пише,що стан ідеальний. Але хто зна... Треба дивитися уважно фото. Можна ще попросити відео хай скине.
Забула що?
• 28 сентября 2024
Ответ дляЛама_мама
Новий я навіть і не сподівалася знайти. По фото ніби чудовий стан. І + доставка по Польщі і в Україну.
Написала одній дівчині-баеру, чекаю відповідь чи зможе купити.
Він просто такий класний, що це мій бзік, скажімо так