ЛісАпетная• 28 сентября 2024
Відпочинок в Карпатах. Що обрати?
Плануємо відпочинок в Карпатах. Перший раз, тому зовсім не маю понятия, куди і де краще.. . Посовітуйте , будь ласка, що краще обрати. Яремче чи Поляна? 2 дорослих і 2 дітей 8 і 14 років
Глас_Народа• 28 сентября 2024
В поляне скучно и нечего делать, была там в августе. Это маленький поселок. Лучше яремче или соседние села
Неваляшкина• 28 сентября 2024
Уже не сезон.
Идёт похолодание с понедельника и дожди.
А вот сентябрь был шикарным.
Барабан для дорослих• 28 сентября 2024
Шешори, це Косівський р-н. Там літом так гарно!
У самому Косові я теж була, але це була тур.подорож, нас возилипи водоспадах. Я Косів бачила мало, зате миску красиву купила, з коссвіським розписом.