Голодаю• 28 сентября 2024
Побутова техніка під дубову кухню
Всім привіт! Порадьте будь ласка, кухня дубова, натуральне дерево, стіни білі, витяжка біла, плитка жовта. Якого кольору обрати холодильник і духовку? Білого кольору чи нержавійку?
Голодаю
• 28 сентября 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Можете выбрать встроенную технику и тогда цвет не будет важен
А духовка і поверхня?
А_мій_самий_самий• 28 сентября 2024
Ответ дляГолодаю
А духовка і поверхня?
Духовку також можна розмістити у шафці, а поверхню я б взяла чорну
Голодаю
• 28 сентября 2024
Ответ дляА_мій_самий_самий
Вони меньші за об´ємом. Чорну точно ні.
Малявка ще та• 28 сентября 2024
Ответ дляГолодаю
Вони меньші за об´ємом. Чорну точно ні.
У меня кухня в цвете золотой дуб. Плита нержавейка встроенная, духовка нержавейка, стекло черное
Голодаю
• 28 сентября 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
а холодильник или встроить или белый
Дякую. Холодильник теж є такого кольору але потрібно пошукати.