Туся муся• 28 сентября 2024

Дівчата, скажіть чесно, хто з вас скидає гроші тіктоківським попрошайкам

Або підтримує батли подарунками, і для чого? Хто хоче написати, щоб я не лізла в чужий гаманець, проходьте повз.
Вельми шановна• 28 сентября 2024
Хворі на голову люди

Губи до вух• 28 сентября 2024
не смотрю тик ток и не помогаю всяким хитрожопым попрошайкам, пусть идут работают)
Лунтик-паунтик• 28 сентября 2024
А кто эти попрошайки и что там за батлы? Интересно
Конфиденциальность• 28 сентября 2024
В мене нема тік току
Забрала і не сказала• 28 сентября 2024
Тоже не понимаю этого.
Если хочется пожертвовать - лучше скинуть наших защитникам или деткам или животным, на мой взгляд...
Язикувата Хвеська• 28 сентября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
В мене нема тік току
Там-тарарам• 28 сентября 2024
Допомагаю і донатю тільки знайомим .

Чесно брешу• 28 сентября 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Діанка. Та ще жлобяра,але їй і на нігті,на вії скидають. На одяг, на меблі
Непогодка• 28 сентября 2024
Ой, мені цікаво хто й досі дає притулі гроші на нову нерухомість))
Аннуитет• 28 сентября 2024
Шо, знову холоденчиха на брилянти канючить
Сумчатая кошка• 28 сентября 2024
Ответ дляНепогодка
А що, купив щось?
Вилосипедниця• 28 сентября 2024
Я на собак скидываю
автор Туся муся • 28 сентября 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Коли листати прямі ефіри, дуже багато людей виставляють карти на екрані, щоб скидали на мрію, тобто на: квартиру, будинок, автомобіль, нігті, вії, на аліменти, на утримання дітей, на всі абсолютно хотілки. При чому це молоді здорові люди, і збір проходить щодня, без виключень. Є пару десятків особливо нахабних і брехливих осіб. В батлах на екрані два блоХера змагаються за більшу кількість подарунків, які монетизуються, які скидають глядачі, тобто сторонні люди без вигоди для себе
автор Туся муся • 28 сентября 2024
Ответ дляКонфиденциальность
В мене нема тік току
Я і сама жалію, що туди влізла. Але є і цікавий контент, рука тягнеться
Конфиденциальность• 28 сентября 2024
Ответ дляТуся муся
Як наркотик для людей. Видаліть його і буде вам щастя
автор Туся муся • 28 сентября 2024
Ответ дляЧесно брешу
Ну в Діани спонсори з відбитим мозком, але в інших є на вигляд нормальні люди
Сапай вазони• 28 сентября 2024
Схерали
Лунтик-паунтик• 28 сентября 2024
Ответ дляТуся муся
Ясно, дякую).
Викликаю на дебати• 28 сентября 2024
Ответ дляНепогодка
Hop Hey

Викликаю на дебати• 28 сентября 2024
Ответ дляВилосипедниця
Я на собак скидываю
Багато хто тільки прикривається тими собаками і котами
Викликаю на дебати• 28 сентября 2024
Ответ дляТуся муся
Що за Діанка?
автор Туся муся • 28 сентября 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
Що за Діанка?
фото з тік току говорить саме за себе, за це їй скидають по кілька тисяч грн. на день
Непогодка• 28 сентября 2024
Ответ дляСумчатая кошка
А що, купив щось?
Так, і він , і дружина, тут дівчата кидали посилання на реєстр
Викликаю на дебати• 28 сентября 2024
Ответ дляТуся муся
Цікаво, а що їй там пишуть в коментарях?
автор Туся муся • 28 сентября 2024
Ответ дляВикликаю на дебати
В коментарях її здебільшого чмирять, але є немало притрушених, які хвалять і кидаються на хейтерів.
Сумчатая кошка• 28 сентября 2024
Ответ дляНепогодка
от скотина, навіть не скривається
Злюка-закусюка• 28 сентября 2024
В мене рука не підніметься на таке скидати, знаючи що тре дрони і радіолокація на передку