ОхиИВздохи• 28 сентября 2024
Як цей фільм пройшов повз мене??? 12 років рабства
Я в шоці…
Я ридаю
Ще дивлюся
Я думала в мені вмерла насмерть емпатія…
Я ридаю
Ще дивлюся
ЗавЛабСнаб• 28 сентября 2024
Фільм класний, але якщо колись дивилася і сюжет не вкладався в голові, то зараз те саме в Україні
ОхиИВздохи
• 28 сентября 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ми боремося, у них навіть можливості не було
ЗавЛабСнаб• 28 сентября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Все те саме, або великі гроші , або через річку і не факт, що на підстрелять. Ще є схожі фільми про те як люди тікають через пустелю, щоб врятуватися
ОхиИВздохи
• 28 сентября 2024
Ответ дляРусланка з гілки
Автор, подивіться ще фільм Дворецький, трохи схожа тематика.
Дякую
Русланка з гілки• 28 сентября 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Дякую
Дворецький і Людина на ім´я Уве у моему списку найкращих фільмів.