Я девушка, хочу на заработки , куда и как устроиться, может есть какие-то проверенные агентства?
ТочноБудет• 29 сентября 2024
Так все залежить від вашої освіти, кваліфікації, досвіду, знання мов. Якщо на завод, то зробити місцеві документи, знайти житло, вивчити мову до а2 і шукати. Якщо офіс, то все складніше, я уже 2.5 роки цим займаюся і маю закінчити навчання за півроку. Але для того, щоб знайти закордоном офісну роботу, треба бути на голову вище місцевих + шалена мотивація. Із 200 українців з якими одночасно починали, у нас в офіс виходять три людини: я та два хлопці-програмісти. Всі інші на прибираннях та митті посуду. Людям не вистачає бажання та сил паралельно працювати, вчити місцеву мову та підтверджувати свій диплом
ВсеПроВсехЗнаю• 29 сентября 2024
Знаю девушек,кто ничего не умел.Одна в Барселоне в кафе, другая в Нидерландах на ферме,третья на Шкоде что то там пакует.
Безпорадна Кроко• 29 сентября 2024
Ответ дляТочноБудет
Написано - хочу на заработки. К чему ваш текст?
Я б такое не носила, но продаю• 29 сентября 2024
Ответ дляТочноБудет
В якій це країні? У Польщі не все так погано з офісною роботою
Нехай щастить• 29 сентября 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Ага, неплохо, у меня из знакомых никто не устроился. Большинство не выдержало и свалило с Польши.
Педиатор_я• 29 сентября 2024
Ответ дляТочноБудет
Так вы уже выходите? Или еще пол года учитесь?
Вы в Германии?
Файна пані• 29 сентября 2024
Вот вам пошаговый план:
1. Едете за границу.
2. Устраиваетесь.
3. Работаете.
1. Едете за границу.
2. Устраиваетесь.
3. Работаете.