Летюча помилка• 29 сентября 2024

Покажите своих котяр

У меня пока нет, но с удовольствием смотрю чужих
ГороховаЯ• 29 сентября 2024
Коко На Страже• 29 сентября 2024
Ответ дляФима Собак
фото
У вас британец? Очень похож на моего но у меня не чистокровный, красавчики они но характер
тянитолкайка• 29 сентября 2024
Однозначная• 29 сентября 2024
Яйцеголовая• 29 сентября 2024
Ответ дляЯ только за!
Блин вспомнила , советчица оставила кота попугая и собаку самих на час ))
Ото было , кот и пес объелись корма - нарыгади , попугая сделали лысым 🤣🤣🤣
Ото хохма была
Попугая лысым сделать-нормально)) Но вот от многих слышу,что животные находят корм и обжираются до обмороков. Мне это тяжело представить. У меня кошка и собака.На человеческую еду не реагируют.Собака может попрошайничать,кошке вообще все фиолетово. Их корм и вода в свободном доступе.Едят когда хотят.Больше дневной нормы не съедают. Друг у друга не воруют.
Бурундучиха• 29 сентября 2024
Наши))) кошка и кот)
lelik bolik• 29 сентября 2024
Это ещё не все
Prervana• 29 сентября 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
У вас кормушка с камерой?
Нет, камеры в ней нет
Фима Собак• 29 сентября 2024
Ответ дляКоко На Страже
Да, британка. Характер нормальный, спокойная, добрая, но сама по себе. Придет только тогда когда ей хочется нежности, а так поискать себя не дает
Фима Собак• 29 сентября 2024
Ответ дляУгадайс
Какой плюшевый ужас)) Настолько милый, до невозможности)))
Почему ужас ?
Привіт з ботойбіччя• 29 сентября 2024
MasterMai• 29 сентября 2024
Забула що?• 29 сентября 2024
Ответ дляЛеди Репях
Как на моего Шайника похож🤩
Посмотрела на вашего, действительно похож. Мой помоечный подобранец.
Забула що?• 29 сентября 2024
Ответ дляРання пташка
Що за дискримінація?🙄
Таксы моя любовная любовь
MasterMai• 29 сентября 2024
Мамкиня доця• 29 сентября 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
фото
Хуліганская мордочка 😊
КохайтесьЧорнобровi• 29 сентября 2024
Живёт свою лучшую жизнь. Феликс из приюта
Бодіпозітівна• 29 сентября 2024
Мой мальчик
Морковна• 29 сентября 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Пані Киценко
Йой, яка красуня. 💖
БлинчикБезСметанки• 29 сентября 2024
Мій тепершній і моя , яка залишилася жити в мами
Пупс• 29 сентября 2024
Ответ дляЗайченя
Як Фокс поживає? Виглядає чудово, як вдома. Сподіваюсь, що ви і ваша сім´я ок і відремонтували будинок.
Дякую, все добре! Став дуже ласкавим ! Будинок законсервували, дах та вікна зробили, але вирішали далі не відновлювати під час війни
Пупс• 29 сентября 2024
Ответ дляПацака-задирака
Це той, що загубився на початку війни, а потім знайшовся?
Так, це він)
Пупс• 29 сентября 2024
Ответ дляГде тут 0?
На руках разрешает себя держать?
Только после войны стал ласковым, он был потерян на 1,5 месяца после обстрела дома, не смогли найти, думали сгорел с домом. Сейчас ласковый и нежный зверь
Пупс• 29 сентября 2024
Ответ дляСадоводница
неймовірно красивий кіт.
будь ласка, суто зі свого досвіду, рокажіть про + і - породи, якщо можете. але у мене 4 просто домашні котики, безпородні (знайди), я їх люблю безмежно, але мейн-кун - мрія. дім мій дозволяє ще тварин (150 кв м +).
Я вважаю, що кожен кіт, навіть в окремій породі, має свій характер. Наш, перші рокі життя з нами, сприймав лише сина - сину можна було робити с ним все що завгодно, кіт приходив з ранку та ввечері вкладати його спити, зустрічав и все таке інше. При цьому, нас з чоловіком взагалі ніяк не сприймав - ми для нього були наче меблі. А іноді просто дивився на нас, як на найнижчих істот, звисока. Спав завжди окремо, до нас ніколи не підходив. Але, з початком війни, ми його загубили в Ірпені, думали він згорів під час пожару у нашому будинку, повертались, шукали - але не зайшли. Коли вже вивільнили Ірпінь, за 5 тижнів після евакуації, кіт знайшовся. З того часу, це сама ласкава тварина в світі. Постійно приходить, часто спить з нами, зустрічає.
Загалом можу про цю породу сказати, що ці коти душе кмітливі, розумні. Він ніколи не завдавав шкоди меблям, ми ніколи не мали проблем з туалетом або з чимось іншим. Вони мають лише два мінуси - дуже багато шерсті і багато їдять). Одяг я купую в колір кота).
Поторописька• 29 сентября 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Фу, тема про котиків, а не псів.
Хочете показувати їх, то створіть свою.
Почему такая ненависть. Ужас, какие тётки на советчице злые
Поторописька• 29 сентября 2024
Ответ дляЛЮБА
А если мои собаки на кис - кис отликаются и бегают за заводной мышью котов , то за котов можно считать ? )))
Квадроберы?
a.ostroverh• 29 сентября 2024
Моя банда
ЛЮБА• 29 сентября 2024
Ответ дляПоторописька
Квадроберы?
Ага )))
Поторописька• 29 сентября 2024
Ответ дляЛЮБА
Ага )))
)))
Мудробаба• 29 сентября 2024