Летюча помилка• 29 сентября 2024
Покажите своих котяр
У меня пока нет, но с удовольствием смотрю чужих
Пацака-задирака• 29 сентября 2024
Ответ дляPrervana
На первой фотке не все поместились, а на второй все)
А сьомого не видно
Коко На Страже• 29 сентября 2024
Там-тарарам• 29 сентября 2024
перші три фото це середній наш красунчик (в чоловіка в телефоні сотня фото, бо це його улюбленець), останне фото він маленьким з самим старшим котом і є ще кішечка, але фото лише таке, бо дама не любить фоторафуватися. А це фоткала мамі, що Каська вдома після ветлікарні лежить страждає. Всі з вулиці
Мамкиня доця• 29 сентября 2024
Ответ дляa.ostroverh
Моя банда
Интересно, третий, белый кот что думает, что это он какой-то не такой, или что это с остальными двумя что-то не то😅
Мудробаба• 29 сентября 2024
Ответ дляКоко На Страже
Отриентал, они добряки?
Да, очень. Но разговорчивьій шокапец.
Угадайс• 29 сентября 2024
Ответ дляФима Собак
Почему ужас ?
В том плане, что очень-очень милый)) Ужас в переносном смыле, в данном случае высшая степень умилительности у меня)
a.ostroverh• 29 сентября 2024
Ответ дляМамкиня доця
Её королевского высочеству все равно
Там характер тот ещё, звезда просто!
Жена брата Админа• 29 сентября 2024
Ответ дляAnzhela
Веня
такой вид, будто сразу говорит - это не я сделал.)))))
Жена брата Админа• 29 сентября 2024
Ответ дляPrervana
А еще вот умильные фото подкидыша, которой уже годик. Котостадо вырастило)
какой подкидыш? у меня мама рядом!))))
Жена брата Админа• 29 сентября 2024
Ответ дляКоко На Страже
Аналогично, только наш ещё кусает за ноги, на руки не идёт, проливы нежности только по утрам
кусает за ноги - это тоже приливы нежности!)
Бурундучиха• 29 сентября 2024
Ответ дляsim_sims
Який цікавий полосатик, це порода якась, як зветься? Ніколи таких не бачила.
Да. Породистые
Кот - шотландский прямоухий
КохайтесьЧорнобровi• 29 сентября 2024
Ответ дляsim_sims
Схоже, про притулок він не в курсі)
Там мутна історія 😁 бо ніби за легендою він був бездомний. А якась Пані кормила котиків і зауважила, що він дуже ласкавий і хоче ніжності. Забрала його і віднесла до притулку. Але він таке сцикло коли виходить на вулицю на повідку😁🙈 що ми вважаємо, що він ніколи не був бездомний, а просто у когось загубився. Але ми дуже раді, що він дістався саме нам. Я думаю, що він теж не проти😀
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Колись моя кішка до року гуляла у дворі на дачі, а потім жила у квартирі, то через деякий час вже почала боятися вулиці. Так що коти теж бувають різні, як і люди))