Летюча помилка• 29 сентября 2024
Покажите своих котяр
У меня пока нет, но с удовольствием смотрю чужих
КохайтесьЧорнобровi• 29 сентября 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Зевает
У нас такой Том прожил 19 лет. Воспитал нам дочку. Терпел катания в коляске и наряды. Ни разу не цапнул.
Христя в тiстi• 29 сентября 2024
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Как мило!
Я как раз жду дочку
Незнакомлюся• 29 сентября 2024
Ответ дляЛЮБА
А если мои собаки на кис - кис отликаются и бегают за заводной мышью котов , то за котов можно считать ? )))
тільки якщо навзамін кіт гавкає
Незнакомлюся• 29 сентября 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Це ж порадниця😂🤷♀️ Ой у вас волосся(фу, боже )на руках, у вас ось тут зліва на фото волосся посічене, а то що на 4 фото мікро пляма на шпалерах??? У вас тут на лівому мізинці погонано ніготь підпиляний. Фу. *драматичного хапається за перлини*
а я до всього ще й сива))))
Жирафовое варьенье• 29 сентября 2024
Ответ дляПупс
Фокс
Он наверное родной брат-близнец кота моего сына)
Незнакомлюся• 29 сентября 2024
Ответ дляPrervana
На первой фотке не все поместились, а на второй все)
мої всі помістились)))) правда, старенької моєї вже 2 роки нема(((
Незнакомлюся• 29 сентября 2024
Ответ дляСадоводница
неймовірно красивий кіт.
будь ласка, суто зі свого досвіду, рокажіть про + і - породи, якщо можете. але у мене 4 просто домашні котики, безпородні (знайди), я їх люблю безмежно, але мейн-кун - мрія. дім мій дозволяє ще тварин (150 кв м +).
Ой, з власного досвіду, не раджу. Гад рідкісний, веде себе. як господар. правда. все це вилазить вже після того, як полюбиш цього засранця. І шерсть всюди
Незнакомлюся• 29 сентября 2024
Ответ дляЛЮБА
У Хардика нет Усов и шерсти )))выщипываю
фу, кАлхоз/сЭло, на лазерку пожлобились?
Незнакомлюся• 29 сентября 2024
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
фото
За що, гади, на поводок посадили?
Незнакомлюся• 29 сентября 2024
Ответ дляЛЮБА
Все на говядину уходит ))) какая лазерка
а чим думали, коли заводили?
безотвєтствєнность (як тут люблять писати)
Из Кукуева я• 29 сентября 2024
Ответ дляНезнакомлюся
мої всі - красуні і красуни)))) Особливо той, що на фото 2
Второе фото... это пожалуй лучшее фото кота, которое я видела 🔥😻❤️
Незнакомлюся• 29 сентября 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Барилко
Дрібка щастя• 29 сентября 2024
Яка тема позитивна. І киці всі такі гарнюні
Я була впевнена, що колись після війни візьму кішечку сіру смугасту, але до нас потрапила така чорненька мала.
Незнакомлюся• 29 сентября 2024
Ответ дляМастерЮля
Красивый.
А что с лапками?
полідакт. Там не лапки, там лапищі