Принцепесочка• Изменено 29 сентября 2024

Где справедливость? Норвегия.

У меня два вопроса. Беженцы с Востока Украины, мужики до 60 там будут сидеть припеваючи. А если нужно лечение, помощь ребёнку, ма мамы нет работы, но муж в ЗСУ, то ей откажут в помощи.
2. Если она приедет в Норвегию сейчас , ей откажут в регистрации как беженке. И как себя во Львове, или мужики 6 человек в начале войны погибли. ВО Львове. Не все случаи помню. Их много. Были попадания и разрушения во Львове. И если что-то случится ( прилетит ракета), то родственники могут подать в международный суд?
Ещё вопрос. Где в списке Черновцы? Там вообще никогда с начала войны ничего не было?
Уравнобешенная• 29 сентября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Особисто знаю кілька херсонських сімей. ВСІ виїхали з чоловіками, всі платили узьким за виїзд. Квартири вже теж отримали. Одна сім´я отримала раніше за тих, хто приїхав на півроку раніше за них. Бо вони свідки Ієгови і їм свої підсобили, підмазали кого треба в асоціації, щоб дали житло.
То чи херсонцям казати про справедливість? Хто з українців мін виїхати повною сім´єю без 3+ дітей, інвалідів чи грошей? Та отож...
До речі, за кордоном ніколи не чула, щоб чубалися хто звідки приїхав. Всі нормально спілкуються. Погане ставлення до динирівських хіба, бо ті хитро зроблені з 3 паспортами приїхали і їм якраз плювати і на Україну, і на рашу, на всіх, їх вирізняє чітке бажання всіх ’поиметь’, ментально дуже відрізняються.
как бeз дeнeг, вы жe пишитe, что руским платили? нe всe и xотят выeзжать.
Папобус• 29 сентября 2024
Ответ дляИрина-5470
Так Харьков не был в оккупации,а вы пишите как только освободили вернулась
Область освободили , т е перестали сильно бомбить
Вообще не факт• 29 сентября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Об´єктивно: Україна не обмежує виїзд за кордон за територіальною ознакою. Тому жінка з дитиною можуть виїхати, незалежно від місця реєстрації.
Тому ті, хто ’ще якось тримаються в Україні’, МОЖУТЬ поїхати лікуватися у будь яку країну, яка надає тимчасовий захист українцям.
Дякую, я в курсі, написане було адресовано автору і було відповіддю на її гнівні емоції.
Однозначно• 29 сентября 2024
Ответ дляПринцепесочка
Не про меня речь идёт. Я написала например
Вы выпили?
spart-5037• 29 сентября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Я вірю тим сім´ям, яких знаю особисто. Їм нема сенсу брехати. Вони віддали все, що було, і не було гарантії, що виїдуть живими. Тому я б в окупації бути не хотіла, я точно не пройшла б фільтрацію.
Що стосується ’виїхати з чоловіком’ - мені це неактуально.
Але іншим дуже актуально. Знаю сім´ї з харківської області, які мріють про окупацію їх сіл, бо тоді чоловіки зможуть виїхати за кордон. Я не вважаю, що сім´я з черкаської чи хмельницької області є у кращому становищі, ніж оці ждуни у Харківській чи херсонці. Бо з Черкас чи Хмельницька чоловіки в зсу, а там поруч з жінками, та ще й за кордоном, і при цьому ’постраждалі’. Це неправильно, на мій погляд. Ну а ’постраждалі’ з макіївка чи голівки це взагалі сюр. Вони кляли ту бідну Україну, їх діти розказували на уроках в школі про ’українських окупантів’, а тепер витягнули швиденько українські паспорти і перевзулися на ходу. І вони ’ постраждалі’? Так вони під час війни ще й хати попродавали свої. Що продасть сім´я з києва, у будинок якої прилетіло? А це тисячі сімей...
Несправедливий такий поділ, і я розумію обурення у цій темі.
Россияне или выпускали после фильтрации или не выпускали. Ни о каких деньгах речь не шла. Вам лапши навешали, а вы её разносите налево и направо.
Херсонг - город Герой. Вы о каких ждунах тут пишите ?!
Уравнобешенная• 29 сентября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
а они увeрeны, что смогут выexать за кордон? можно быстрee с жизнью расстаться, чeм в Украинe, у нашeго продавца сын с внуком в Токмакe в окупации. так сын никуда выexать нe можeт, внуку 15, за крыло самолeта правдами и нeправдами вывeзли чeрeз рашу, а, до этого внук два раза на подвалe побывал,
Стрибну в гречку• 29 сентября 2024
Ответ дляspart-5037
У мене немає жодних підстав не вірити людям,яких знаю особисто. Тим більше, якщо розповідають вони одне і те саме. На відміну від аноніма на форумі.
Стрибну в гречку• 29 сентября 2024
Ответ дляУравнобешенная
Вони сподіваються виїхати. Я поділяю вашу точку зору, що це небезпечно. Але з іншого боку, може то для нас небезпечно, з проукраїнською позицією, а для ждунів нормуль?
Я б ні за які гроші в світі не хотіла опинитися в окупації чи фільтрації.В реальному житті всі, кого я знаю за кордоном, хто виїжджав через рашу, платили узьким. Причому, що через динири їхали, що через Херсон - платили навіть за жінок і дітей, щоб не чіпали і випустили. На форумі тут пишуть, що ’ узькі гроші не беруть’. Наче паралельна реальність.
Сон і дрімота• 29 сентября 2024
В суде справедливость. Подайте в суд на ’охреневшую’ Норвегию.
Уравнобешенная• 29 сентября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
бeрут, и много.
Уравнобешенная• 29 сентября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
сами рашистскиe матрexи и пишут.
Мама Никитки-2• 29 сентября 2024
Ответ дляПринцепесочка
Індивідуально це сидіти з африканцями, сірійцями в таборах роками. Там і ночувати небезпечно
Ви від війни тікаєте, чи шукаєте де опу зручніше та ситніше влаштувати?
Ms. Доброта• 29 сентября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Ви взагалі ок? Херсонці на підвалах сиділи, їх вбивали в окупації, то ви їм заздрите, чи як? Місто окуповане було, хати розграбляли кацапи… то про яку несправедливість ви говорите??
А що виїхали - так через Крим виїзджати, знаєте, ще ту мужність треба мати. Але туди хоча б не прилітало, як у Василівку (щоб виїхати на підконтрольну). І дивне у вас коло спілкування, з моїх ніхто не платив на виїзд кацапні, і ніхто не брав житлові сертифікати. І чи ви теж заздрите тим, хто у кацапії квартири отримав?
Мама Никитки-2• 29 сентября 2024
Ответ дляПринцепесочка
Где можно нормально жить, найти работу. Любую. И можно будет остаться. Прошу совета, хочу услышать мнения
https://sovet.kidstaff.com.ua/otvety/bezhentsy_iz_...
Ловіть. 100500 тисяч тем на будь-який смак. Обирайте.
Почемучка• 29 сентября 2024
Ответ дляПринцепесочка
Того що почуття є справедливості.
А почему вы живете в своей квартире и у вас родственники живы и вы здорова? Пора восстановить справедливость, да?
Ms. Доброта• 29 сентября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Ви з якого міста? Давайте зараз жінка з умовних Черкас буде розповідати мені з Херсону, як херсонці виїжджали і як нам пощастило

Тьфу
Ms. Доброта• 29 сентября 2024
Ответ дляЯ пані прохана...
Найбільше біженців у Чехії з Закарпаття, Харківщини та Києва🙄

Про це свідчать результати опитування. Згідно з ним, 13% біженців в Чехії приїхали з Закарпатської області. По 11% жили раніше в Харківській області або у Києві.
Отож))
Пік Антна• 29 сентября 2024
Ответ длямуха в кедах
Какой то поток мыслей
Є такий прийом у літературі - ’потік свідомості’. Людина відточує майстерність писати модерністські твори 😏
Пліснявілий сир• 29 сентября 2024
Ответ дляА Я Самая Самая
А если б войны не было, где б вы лечились?
На советчице
Стрибну в гречку• 29 сентября 2024
Ответ дляMs. Доброта
Вам розказати скільки Київщина потерпіла від кацапні?
Хтось на підвалі сидів, а хтось в ЄС через кацапню спокійно (за гроші, звісно) з чоловіком поїхав. Ви вважаєте, що вони в рівних умовах і їх можна порівнювати лише тому, що вони з одного міста?
Особисто я вважаю херсонців українцями, я бачила відео як вони протистояли окупантам і поважаю їх за те. Ви правильно написали - ті люди на підвалах, а не в ЄС сім´ями. Тому не розумію поділу за адресою реєстрації. Хто виїхав - той ніколи не висловлював публічно свою проукраїнську позицію і не був на підвалах.
Про заздрість - не приписуйте іншим свої почуття.
Ms. Доброта• 29 сентября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Ні, виїжджали і ті, хто публічно висловлював (бо знаєте, інколи залишатись було небезпечніше)
Поділу ніякого б і не було, якби ось як тут автор у темі скаржиться на несправедливість до жителів певних областей. І мабуть вона вдома сидить, а не десь на орендованій квартирі, як більшість з південних чи східний територій, і може за нею прицільно дрони не ганяються, як у Херсоні зараз за цивільними? То про яку справедливість йде мова?
І ніхто ніколи не ділить з адресою реєстрації, поки не починається ось таке))
Стрибну в гречку• 29 сентября 2024
Ответ дляMs. Доброта
А як вони фільтрацію пройшли? Узькі трусили телефони у всіх без винятку, у них були списки ’невиїзних’, то як таким людям вдалося виїхати?)))
Яких тільки байок не прочитаєш на Порадниці.
Ms. Доброта• 29 сентября 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Ви з якого міста? Не пишіть того, чого не знаєте
У мене виїхали всі ті, хто виходив на площу в перші дні окупації, у яких весь фейсбук у вишиванках, виїхав навіть знайомий з величезних тризубом на руці. Без грлшей. Навіть військові деякі змогли виїхати.
Ви багато чого не знаєте про те, що відбувалось
Фільтрацію проводили дуже не одразу
spart-5037• 29 сентября 2024
Ответ дляMs. Доброта
Фільтрацію проводили дуже не одразу
Ей знакомые знакомых рассказали )))
автор Принцепесочка • 29 сентября 2024
Ответ дляПочемучка
Встречный вопрос? Тупое Ваше сравнение. А у Вас почему ?
Ms. Доброта• 29 сентября 2024
Ответ дляspart-5037
Ей знакомые знакомых рассказали )))
Нє ну да, тоді питань немає))
spart-5037• 29 сентября 2024
Ответ дляПринцепесочка
Так вы же за справедливость тут кричите. Вам все правильно написали.
автор Принцепесочка • 29 сентября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Дякую Вам
Jasmin_852• 29 сентября 2024
Всех, с Центральной и Западной Украины, изначально не нужно было принимать, никого. Никакой войны у них нет. И правильно, сейчас всех под зад, домой. Хватит наживаться с переселенцев и сдавать квартиры по 20 тыс.
автор Принцепесочка • 29 сентября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
На роботу шукаю де піти , на житло не всі гроші віддати