Меряю от 0• 29 сентября 2024
спф и витамин д
Кто наносит постоянно спф, вы принимаете витамин D в добавках?
Результат:
вже голосів:
10 (45.45%)
ношу спф, принимаю добавку D
9 (40.91%)
не ношу спф постоянно
3 (13.64%)
ношу спф, не принимаю добавку
Леся Українка• 29 сентября 2024
наношу на лицо и то не всегда, хожу в кепках, витамин Д периодически у меня он в норме
Хитрушка-чекушка• 29 сентября 2024
Яке відношення крем з спф має до віт д?Здаю аналіз на віт д і дивлюся чи є потреба.Кремом спф користуюся
Меряю от 0
• 29 сентября 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ну за счет чего витамин д образуется? И что делает спф?
Сирожено_пирожено• 29 сентября 2024
Все за потребою: спф - коли індекс уф вище 2, вітамін д, коли низькій рівень по аналізам.
Хитрушка-чекушка• 29 сентября 2024
Ответ дляМеряю от 0
Аналіз на віт д.Чи ви за кордоном і не маєте змоги здати?
Меряю от 0
• 29 сентября 2024
Ответ дляХитрушка-чекушка
Я рада, что вы поняли, какая взаимосвязь между спф и D
Пишущаяся• 29 сентября 2024
Вже купа досліджень було, що ніяк це не впливає.
Більше всього впливає харчування і стан жкт.
Доктор Хаос• 29 сентября 2024
СПФ наношу на обличчя цілий рік, мені просто подобається їх текстура, тому для мене це просто як зволожуючий фініш, ну і плюс захист. І віт Д теж п´ю по 2000 мг. щоранку.
Меряю от 0
• 29 сентября 2024
Ответ дляПишущаяся
Наоборот влияет, если правильно применять спф
Хитрушка-чекушка• 29 сентября 2024
Ответ дляМеряю от 0
Я не углублчюся так сильно,для чого,все значно простіше.Мій рівень віт д не змінить того,що я буду користуватися спф.Контролюю тільки аналіз.
Пишущаяся• 29 сентября 2024
Ответ дляМеряю от 0
Спробуйте почитати наукові ресурси. В решті решт здати аналіз і перевірити самостійним експериментом.
Меряю от 0
• 29 сентября 2024
Ответ дляПишущаяся
Не беспокойтесь, я их читала
Меряю от 0
• 29 сентября 2024
Ответ дляПишущаяся
логически можете объяснить как spf который блокирует uvb лучи может не влиять на уровень витамина D который производится uvb лучами? Или вы тоже не углубляетесь?
Пишущаяся• 29 сентября 2024
Ответ дляМеряю от 0
Ви мажетесч срі з ніг до голови кожну годину? Якщо ні, навіть невеликого часу перебування на сонці вистачить для вироблення вітаміну д.
З 2019 року провели вже чимало досліджень (можна пошукати на пабмед), в яких проводили експерименти, визначаючи рівень віт. Д до застосування спф та через декілька місяців після постійного застосування в умовах міста. Не вплинуло ніяк, в когось збільшився, в когось зменшився, без якоїсь різниці з контрольною групою, що не користувалася спф.