Фляшунька• 29 сентября 2024
Порекомендуйте крем з ретинолом
Вік 40+, шкіра нормальна, до 3000грн
когдадеЦкие• 29 сентября 2024
Автор, краще з гіалуронкою візьміть гарний крем. Пробувала з ретинолом, ні про що
Фляшунька
• 29 сентября 2024
Ответ длякогдадеЦкие
А ви який пробували? Я дивлюсь на Сесдерму
когдадеЦкие• 29 сентября 2024
Ответ дляФляшунька
Martiderm. А з гіалуронкою дуже рекомендую Dermaheal antiwrinkle. Він бомба
Маруська Му• 29 сентября 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Корея более чем за 2000🥴я б не купила
Пасти Ла• 29 сентября 2024
Ответ дляФляшунька
Там вроде только ретинол в составе, тогда будет слабый, нужно чтобы и ретиналь был
когдадеЦкие• 29 сентября 2024
Ответ дляМаруська Му
Корея более чем за 2000🥴я б не купила
Це космецевтика. Ту що лікарі призначують
Швабристка• 29 сентября 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Гіалуронка і ретиноїди взагалі неможливо порівнювати, це ж різні речі, і ретиноїди має косметолог підбирати або дуже виникнути в цю тему, там же різний процент і різні формули є, до речі гіалуронка також є різна.
Фляшунька
• 29 сентября 2024
Ответ дляПасти Ла
Пише що 3 види ретинолу в складі
Голодаю• 29 сентября 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Плюсуюсь за космецевтику от Кореи, не ожидала от нее такого, в приятном шоке. Я привыкла, что Корея это 100 компонентов набодяжено в обьеме литр и по цене туалетной бумаги.
когдадеЦкие• 29 сентября 2024
Ответ дляФляшунька
Пише що 3 види ретинолу в складі
Ви проти вікових змін хочете чи у вас проблема висипань?
Пишу з калідору• 29 сентября 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Проти вікових змін порекомендуєте щось, будь ласка?
Фляшунька
• 29 сентября 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Висипання рідко, проти вікових змін
90x60x90• 29 сентября 2024
Serum16 очень понравился, потом решила ’экономить’ и взяла crystal retinal, лучше б не экономила
когдадеЦкие• 29 сентября 2024
Ответ дляФляшунька
Висипання рідко, проти вікових змін
Мені ретинол проти вікових змін ні про що
Фляшунька
• 29 сентября 2024
Ответ длякогдадеЦкие
А що порадите?
когдадеЦкие• 29 сентября 2024
Ответ дляФляшунька
А що порадите?
Я ж вам написала, моя любов Dermaheal antiwrinkle. Там поєднання гіалуронки з пептидами. Він і ліфтинг дає, і зволоження, і зморшки розглажує, і під очі його можна - не дає набряків. Плюс зручна упаковка з дозатором