Пані з калабані• 29 сентября 2024
Сайдинг чи декоративна штукатурка?
Є 3 вікна, вони на фото. Потрібно їх утеплети і обрати зовнішнє оздоблення. Зупинились на двох варіантах зазначених у питанні.
Поділіться досвідом, у кого яке зовнішнє оздоблення будинку.
Пані з калабані
• 29 сентября 2024
Ответ дляБойова
Дайте фото як буде в обох випадках
Та ось не знаю. Колір думаю хочу світло-сірий. Я взагалі хотіла декоративну штукатурку, а чоловік каже сайдинг. Фото штукатурки зараз скину, бо фотографувала на одному будинку що сподобалось. З цих двох кольорів думаю той що світліший.
Пані з калабані
• 29 сентября 2024
Цікавлять відгуки у кого сайдинг чи штукатурка. Які переваги і недоліки.
Бойова• 29 сентября 2024
Переваги не знаю, запитайте у жпт чата. Але по зовнішньому вигляду мені подобається штукатурка більше.
Бойова• 29 сентября 2024
Ответ дляПані з калабані
Доречі по кольору, дивлюся зараз у вікно, у сусідів штукатурка світла, так місцями темні плями , грязюка прилипає і дуже видно. То може краще темніше?
Неначасі• 29 сентября 2024
Сайдинг практичнее и долговечнее. Штукатурка красивее.
Но это мое субъективное мнение.
Банка з медом• 29 сентября 2024
Ответ дляПані з калабані
Послухайте свого чоловіка, там сайдингом буде практичніше.
Пані з калабані
• 29 сентября 2024
Ответ дляБанка з медом
А сам будинок у вас чим оздоблений ?
Ще нічим і оздоблюватись буде не в цьому році, і може навіть не у наступному. А ці вікна потрібно зараз зробити. От і думаю чи знайду потім такий самий сайдінг яким зараз зробити вікна. Штукатурку наче простіше підібрати колір, або потім перефарбувати ці вікна у той колір в якому буде будинок.
Банка з медом• 29 сентября 2024
Ответ дляПані з калабані
Чому не зачекати до наступного року і зробити все одним матеріалом і коліром.
Пані з калабані
• 29 сентября 2024
Ответ дляБанка з медом
Та він теж не розбирається. Просто запропонував. Вирішувати і робити мені, а я подивилась фото того сайдингу в інтеренеті і не знаю який підійде там море варіантів...
А штукатурку вже наче вирішила що сіру хочу.
Пані з калабані
• 29 сентября 2024
Ответ дляБанка з медом
Вікна не утеплені, з них дує.
Якби не було війни і все було зрозуміло зі світлом, то нічого б не робила зараз у будинку. А так переживаю як перезимуємо у квартирі. Чи не буде холодно, чи не вимикатимуть світло. А в будинку два різні котли і інвектор з батареєю, тобто світло і тепло буде.
Банка з медом• 29 сентября 2024
Ответ дляПані з калабані
Вікна не утеплені, з них дує.
Зрозуміла.
Десь так, але...• 29 сентября 2024
Штукатурка выглядит симпатичнее, но может трескаться, загрязняться. Сайдинг практичее, его можно мыть. Но сайдинг нужно брать качественный, т.к. дешёвый материал может легко воспламеняться, и бывает на жаре деформируется , идёт волнами.
Пані з калабані
• 29 сентября 2024
Ответ дляДесь так, але...
Дякую, от саме такого відгуку і хотілось.
Десь так, але...• 29 сентября 2024
Мы тоже так сомневались, в итоге поставили сайдинг, в 2012м канадского производителя, название уже не вспомню. Все ок. Прошел испытание огнем. Как-то были в отъезде, была сильная гроза с ветром , оборвало кабель и этим кабелем било по стене. Кусок стены подплавился, но сайдинг не загорелся.
Думаю, что идеальный вариант - облицовочный кирпич, но очень дорого получалось.