Поддакиваю иногДА• Изменено 29 сентября 2024

Цицьката блогер-психологиня Холоденко підкурила німцю

зато тепер гарантовано пройде кастинг на популярне німецьке порно))
Тоска в носках• 29 сентября 2024
Ответ дляВаша-карма
То последствия порнухи с ранних лет )
Наверное, так и есть. Хотя я совсем не понимаю прикола в немецкой порнухе
Лялька в колисці• 29 сентября 2024
Скиньте ей ссылку на тему в лс) пусть почитает о себе
Миссис Буркул• 29 сентября 2024
Ответ дляЛялька в колисці
Какая вы жестокая.
tereska• 29 сентября 2024
А мені Наталя подобається, а як виглядати то це її справа 💯.
В неї така харизма, її так цікаво слухати!
Ну повненька вона, але це її робить щасливою, вона не комплексує та прекрасно сприймає своє тіло.
Хейти вона теж спокійно сприймає.
Бандитка Сью• 29 сентября 2024
Цицьката це осьо
Ростки жимолости• 29 сентября 2024
Ой, чо всі накинулися, ну цицьки, хай собі показує. Як особистість вона мені не імпонує, але я за те, що якщо це не протиправна діяльність, то можна спокійно робити як хочеш, хочеш декольте, ну і ладно.
Заикальница• 29 сентября 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Блін, куди мені з своїм 80С..
ви ще мого F не бачили )))
Ваша-карма• 29 сентября 2024
Ответ дляtereska
Хейти вона теж спокійно сприймає.
Где она спокойно воспринимает ?
Хабалят на пару с подружкой из Одессы , Анжела или как там ту мужичку .
Мне вообще кажется , что они лгбт пара 🤣
Про харизму смешно , грубая , вульгарная бабища , ноль харизмы
Федорино Горе• 29 сентября 2024
Вибачте, але то фу... невже комусь це дійсно подоба?
Метелик• 29 сентября 2024
Ответ дляtereska
Хейти вона теж спокійно сприймає.
Та да, тому часто перекривлює своїх хейтерів. Бачили як вона виставила фото жінок, чиї коментарі їй не сподобалися, і обісрала їх.
Психологія, бл
Ростки жимолости• 29 сентября 2024
Ответ дляФедорино Горе
Діди наче довольні)
tereska• 29 сентября 2024
Ответ дляМетелик
Психологія, бл
Жаль вона не бачить цих ’святулічок’ з Совєтчіци)))
Прекрасна дама, яка знає собі ціну та не обсирає всіх підряд, гарно себе сприймає бо 99% з вас побояться хоч десь виставити своє фото, бо сильно бояться критики, хейту та порівнянь.
Треба сприймати її за фахом: вона психологиня, а як виглядає то це її право.
Метелик• 29 сентября 2024
Ответ дляtereska
Не переживайте, Наталя тут буває і сама про себе строчить теми. Так шо зі святулічками знайома.
І да, зі сприйняттям себе є питаннячка, які ховаються за показовою впевненістю
Зоркая Зорро• 29 сентября 2024
Ответ дляЗаикальница
ви ще мого F не бачили )))
Покажіть...
Одяг та сумки• 29 сентября 2024
фу яка гидота - а я ъъ поважала... якесь дно
Заикальница• 29 сентября 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Покажіть...
щас! )))
Уходя дверю не хлопать• 29 сентября 2024
Мені одній здається, що біля неї не чоловік , а жінка?
Ростки жимолости• 29 сентября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Це естрогени від пива.
Дівчина заглядєніє• 29 сентября 2024
Капец
Железобетон• 29 сентября 2024
Омг, эта бабища оказывается на 2 года меня младше! Я думала ей 50+
Ростки жимолости• 29 сентября 2024
Ответ дляЖелезобетон
А скільки їй?
Железобетон• 29 сентября 2024
Ответ дляРостки жимолости
А скільки їй?
41 как говорит гугл
Ростки жимолости• 29 сентября 2024
Ответ дляЖелезобетон
41 как говорит гугл
Це, мабуть, неправда. Всі ж жінки собі вік відмотують. Невже я старша за неї.
Малявка ще та• 29 сентября 2024
Ответ дляЗоркая Зорро
Ого, це ж який розмір.??
Просто на элечку натянуть эсочку. И выдавит наружу все, что есть))
Малявка ще та• 29 сентября 2024
Ответ дляМетелик
Психологія, бл
Зовите её в тему 😁 поправим корону)
Малявка ще та• 29 сентября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Мужу показываю, говорю ’смотри какая психологиня’) ответил ’какая из них?’)))
Лизочек• 29 сентября 2024
Бюргер на Вячеслава Невинного похож)
Ростки жимолости• 29 сентября 2024
Ответ дляЛизочек
Бюргер на Вячеслава Невинного похож)
Лице апоплексичне. Сердечко вже не витримує стільки пива дудлити.
Галя-краля• 30 сентября 2024
А что это с ней случилось? Это корсет так специально затянула? Отврат 🤮