Гірчинка• 29 сентября 2024

Какая цена куртки для вас норм?

Результат:
вже голосів: 115
56 (48.7%) 2-3 тысячи
36 (31.3%) 3-5 тысяч
12 (10.43%) 6-8 тысяч
11 (9.57%) 10+ тысяч
Несемо світло разом• 30 сентября 2024
Нова куртка осінь в мене за 20 євро. Пуховики ще з позаминулого року, короткший з натуральним пухом 20 євро, довгий на синтепоні вже не памятаю близько 40 євро. Пуховики і куртки для мене як одяг до магазину, на прогулянку в парк, тому купую зручні і теплі на сейлах, і буду носити роками поки не протруться рукава. А от за гарніші речі на сезон, по типу пальто, дублянка готова заплатити до 100 євро. 14 тис дати за одяг на сезон або щоб з собакою в ньому гуляти, ніііі. І судячи з коментарів то моя думка вірна, навколо всі такі модні, що купиш за 6 тис пуховик і всі будуть обсирати.
Птица секретарь• 30 сентября 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Ещё и под Угги. Чтобы Ваш изысканный вкус порвать в хлам.
А под скинни гамаши, я так понимаю? Просто, если без гамаш, тогда какой смысл в подстреленном обтягивающем пуховике и уггах зимой?
Душка-свекрушка)))• 22 октября 2024
Смысл покупать за 14 тыс и носить годами, если можно по 2 тыс каждый год новую покупать 7 лет подряд))) Дороже 2500 не беру куртку, длинный пуховик до 7 тыс готова взять.
Лунтик-паунтик• 30 октября 2024
Чим менша, тим краща, до 1,5 тисячі
Лунтик-паунтик• 30 октября 2024
Ответ дляГірчинка
Куртка за 14 тысяч для вас дорого или нет?
Дуууже дорого. Вчора за 5 тисяч купили 2мкуртки, толстовку, білизну дитині.
Лунтик-паунтик• 30 октября 2024
Ответ дляХвігура мічти
Учитывая, что в теплой верхней одежде ходишь с октября по апрель, я покупаю качественную и не дешевую, чтоб хоть она радовала утром при выходе из дома
Ви в Антарктиді?
Хвігура мічти• 30 октября 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Ви в Антарктиді?
В Цюрихе😘
Лунтик-паунтик• 30 октября 2024
Ответ дляЗвоночек
Дивлячись яка марка, наскільки універсальна модель і як часто я буду її носити. Взагалі куртка за 14 це вже рівень доходів має бути вище середнього
Навіть не знаю при якому доході можна дозволити таку куртку?
Лунтик-паунтик• 30 октября 2024
Ответ дляКукусики
Чоловік сьогодні собі купив Коламбія 2800, собі беру в цьому ж діапазоні.
Чоловік красень
Лунтик-паунтик• 30 октября 2024
Ответ дляХвігура мічти
В Цюрихе😘
Там зими суворі, морози до 30 градусів?
Хвігура мічти• 30 октября 2024
Ответ дляЛунтик-паунтик
Там зими суворі, морози до 30 градусів?
+5-10 и высокая влажность ощущается холоднее