Рожайтретьего• 30 сентября 2024
Зависли гроші на шафі при продажі, як у вас?
Продаю речі на шафі, покупці замовляють в основному безпечною оплатою, завжди було все гаразд. І от вже 3 добу я намагаюсь повернути гроші за товар. Покупці сплатили речі, вже отримали їх, а мені приходить у повідомленнях, що неможливо зарахувати кошти зверніться у службу підтримки. Звернулася, мені відповіли, що вирішують це питання, що це технічний збій і все, більше ніяких пояснень. В кого теж зависли гроші? Що вам відповідають?
Рожайтретьего
• 30 сентября 2024
Ответ дляМатьЧасть
И в чем проблема?
В тому, що я без грошей за товар, покупці з товаром, сайт з комісією від продажу, а я тільки відправляю і сплачую комісію.
Рожайтретьего
• 30 сентября 2024
І я не можу зрозуміти, це тільки в мене проблема, чи ще в когось теж? Може це з картковим рахунком проблема? Тому і питаю, в когось є така проблема?
МатьЧасть• 30 сентября 2024
Ответ дляРожайтретьего
В чем проблема подождать?
У людей выходные.
Рожайтретьего
• 30 сентября 2024
Ответ дляМатьЧасть
В чем проблема подождать?
У людей выходные.
А якби вам не відправили товар, який ви наприклад замовили ввечері у п´ятницю? Ну субота та неділя вихідний. Ви теж би так казали? А ви наприклад сплатили в повному обсязі за нього? Теж нічого?
Повторюють, покупці забрали товар вже з пошти, а я сплатила комісію за продаж і це не 5 грн, а суми по 100 грн. Товар коштує теж не 30 грн. Гроші десь зависли і я їх не отримала. Ви б теж раділи якби у вас забрали річ, але грошей ви не отримали? І чекали б коли вони повернуться. Якщо сайт бере гроші, комісію, то про які вихідні мова? На шафі якщо впродовж 48 годин не сплатиш комісію, то відключать усі оголошення, і вони не дивляться чи вихідний чи ні, чі є в тебе гроші чи немає.
Царівна Жабка• 30 сентября 2024
Це проблема у всіх, хто продавав з безпечною оплатою. Я теж без грошей.