Я тут Живу• 30 сентября 2024

Хто після 1-2 денного переїдання гладшав, чи довго вам потім довелося скидувати?

Переїдання 1-2 денне.
Ируся-пуся• 30 сентября 2024
То швидко скидається

Красота неземная• 30 сентября 2024
головне візьміть себе у руки, більше не зривайтесь. Додайте фізичну активність і десь тиждень не ставайте на ваги. За кілька днів прийдете в норму.
автор Я тут Живу • 30 сентября 2024
Ответ дляИруся-пуся
То швидко скидається
Позавчора було переїдання,вчора була вага 47 кг.Позавчора зранку 44,3,сьогодні 45,5 вже.Я набрала все ж таки :-(
автор Я тут Живу • 30 сентября 2024
Ответ дляКрасота неземная
Не можу не зриватись,мені важко((((((((Але я набрала 1 кг через 1 день переїдання.Все ж таки воно це все відклалося(((((
Гарні диньки• 30 сентября 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Это лишняя жидкость, углеводный отек... вы этого не понимаете?
автор Я тут Живу • 30 сентября 2024
Ответ дляГарні диньки
Очень надеюсь на то,что так и есть,как вы пишите :-)
Звезда в шоке• 30 сентября 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Більше води пийте. Частину «вибігаєте» в туалет, частина піде після нормального режиму харчування.
ПодругаМужа• 30 сентября 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Так, відклалося, ви тепер товста(((((
Мої співчуття, боже, цілий кг набрали, як вам тепер важко((((
Альфасамка• 30 сентября 2024
просратись і скинути

Альфасамка• 30 сентября 2024
неможливо 1 кг сала з 1 кг їжі набрати, це все кал
автор Я тут Живу • 30 сентября 2024
Ответ дляПодругаМужа
Так, відклалося, ви тепер товста(((((
Так,тепер цей нещасний кілограм можна довго скидувати(((((
автор Я тут Живу • 30 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
просратись і скинути
Дякую.
автор Я тут Живу • 30 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
Сподіваюсь. Не сходила по-великому вранці.
ПодругаМужа• 30 сентября 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Та я згодна, повністю підтримую вашу трагедію
Альфасамка• 30 сентября 2024
Ответ дляЯ тут Живу
бажаю гарного срання
автор Я тут Живу • 30 сентября 2024
Ответ дляАльфасамка
бажаю гарного срання
Дякую.Треба,бо давно не було.
Stepa_nida• 30 сентября 2024
1-2 дні підвищеної калорійності дають набряки, все залежить від того, наскільки сильно зрізали вуглеводи до переїдання.
Є дослідження, згідно з якими учасниками щодня давали раціон з надлишковою калорійністю. В середньому набір саме жирової маси складав не більше 95-100 грамів жиру на день.
автор Я тут Живу • 30 сентября 2024
Ответ дляStepa_nida
Дякую.Ви мене трішки заспоїли.
Баба на горошині• 30 сентября 2024
Как человек в прошлом с рпп, казалось, что за один день я становилась со сросшимися бёдрами, огромным пузом и боками. Один день вообще можно смело делать разгрузочным. Это уйдёт быстро. Просто из-за объёма пищи отложилось. Хорошо в туалет сходить и свободны)

На паровозе• 30 сентября 2024
Це швидко скинеться
автор Я тут Живу • 30 сентября 2024
Ответ дляНа паровозе
Це швидко скинеться
Дай Бог.Так,ви мабуть праві.Те,що наїдав тижнями потім важче прибрати.А один день все нормальок.