КапитанльнаЯ• 01 октября 2024

В нас є такі хати в селі?

Love_Love_Love_• 01 октября 2024
То не хата, ви не бачите?
автор КапитанльнаЯ • 01 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
То не хата, ви не бачите?
А що це?
Love_Love_Love_• 01 октября 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
А що це?
Ізьба
Бува і таке• 01 октября 2024
Есть конечно. Не одни мазанки строили, тем более при наличии густого леса.

На севере Украины. Волынь, Житомирщина, Черниговщина и может на севере Киевской области, но там все Чернобыль закрыл для просмотра.
Ой, а Карпаты ) Там же тоже и на том же Прикарпатье деревянных хаток очень много )
Бува і таке• 01 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ізьба
https://history.rayon.in.ua/news/374954-naistarish...
Молчавочка• 01 октября 2024
Бачила такі в Чернігівський обл.
Пушка заряджена• 01 октября 2024
Есть наподобие, навскидку несколько фото нашла.
Сходница и село Чуква в Карпатах ))
Love_Love_Love_• 01 октября 2024
Ответ дляБува і таке

Немає там такого і в чорнобильській зоні немає, це не мазанка це зруб, але і там де будують зі зрубу такого немає
Добро с Кулаками• 01 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ізьба
Удалено администрацией...
Бува і таке• 01 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
http://www.accbud.ua/house/podgotovka-k-stroitelst...

https://ethnography.org.ua/content/yak-ukrayinci-z...
Love_Love_Love_• 01 октября 2024
Ответ дляПушка заряджена
Сходница и село Чуква в Карпатах ))
Абсолютно по іншому оздоблені вікна
Love_Love_Love_• 01 октября 2024
Ответ дляБува і таке

То по вашому однакова хата з фото автора? Ну ясно
Пушка заряджена• 01 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Абсолютно по іншому оздоблені вікна
Я ж написала, що хати подібні, а не один в один. Різні регіони, по-різному вікна оздоблені.
Love_Love_Love_• 01 октября 2024
Ответ дляДобро с Кулаками
Удалено администрацией...
Атятя_тётя• 01 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ізьба
Удалено администрацией...
Love_Love_Love_• 01 октября 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Удалено администрацией...
Бува і таке• 01 октября 2024
https://reporters.media/derevyane-sertse/
https://discover.in.ua/traditions/tradicijne-zhitl...
https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Зрубний_дерев'яний...

Девчат, набросала ссылочки и для себя. Все хотела разобраться в деревянных хатках в Украине.

В Чернобыльской зоне они тоже есть и стоят даже до сих пор. Вспомнила видео от сталкеров.
Атятя_тётя• 01 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Удалено администрацией...
Пушка заряджена• 01 октября 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Удалено администрацией...
Людина тішиться, шо всім ’скарги’ нажмакала, ото щастячко
Love_Love_Love_• 01 октября 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Удалено администрацией...
Сливочная пенка• 01 октября 2024
Девочки, есть чудесная функция добавить в блок аккаунт. Это недоразумение у меня в первую очередь туда попало и я не вижу в каждой теме этот поток бреда. Пусть пишет сама себе)))
Атятя_тётя• 01 октября 2024
Ответ дляПушка заряджена
Я взагалі не розумію оцих залякувань баном — типу тут все життя проходить чи що?) Мабуть, в цієї особи саме таке уявлення, і якщо в неї не буде змоги висловлюватися тут 24 на 7 у кожній темі, то небо обвалиться. Жалюгідна історія)
Лама_мама• 01 октября 2024
В моем городе есть такие, почти в центре города (ЗУ), это было сделано в период, когда перебрасывали туда-сюда народности, в городе было много русских - строили по своему вкусу.
Добро с Кулаками• 01 октября 2024
Ответ дляСливочная пенка
Так а как тогда ей дизлайки ставить
Не стесняюсь• 01 октября 2024
Вот такие избы у нас продаются.
А поставите, где хотите.
https://hata-zrub.biz/uk/budynky-derevyani-dachni-...
Бува і таке• 01 октября 2024
https://novynarnia.com/2020/04/26/i-mertva-i-zhiva...
это бабушки-самоселы из Чернобыльской зоны.
Теже голубые окна и срубы.
Есть классные каналы на ютуб от наших сталкеров из Киева. И тоже вспоминаю, что подобного плана дома там стоят и жиые с самоселами и те, что пустые с 86-го года.
Вообще, сразу увидев тему и фото, подумала о Полесье. Полесье на карте выделено желтым.

Мнение не меняю. Есть такие хаты в Украине!!!
P.S. кому избы мерещатся, то значит засланный казачок из раши сидит и провокациями на Пораднице занимается.
Стриптизерка• 01 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ізьба
Самі ви ізьба. Це хата зі зрубу, в Карпатах такі. У моєї прабабки така була. Досі стоїть
Стриптизерка• 01 октября 2024
Тільки у прабабки ще ґанок спереду вздовж хати. Вікна трохи відрізняються але в селі і такі були
Стриптизерка• 01 октября 2024
У мене аж подих зупинився, як схоже... Такі теплі спогади. на подвір´ї криниця, ще ота де відро з водою діставали ’журавлем’, а навколо хати сад - яблуні, вишні, сливи, груші, черешні (обов´язково біла, чорна і червона). Збоку на подвір´ї - господарські споруди (стайня, стодоля, дривітня), за садом - город. В хаті дві великі кімнати ,але спочатку як зайти - коридор, наліво - основна кімната: спальня кухня там же велика піч, креденець ( це щось типу буфету), стіл, ліжко і ще щось було, але я вже не пам´ятаю. Направо - велика холодна кімната. Ще була комора і під, але я була мала і мене туди не пускали.
Хату будували ще в роках так 30, ще за румунів. Чи ні... Знаю, що до неї маєток був більший, але там трагічна історія про яку мало хто і що розповідав
Глас_Народа• 01 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Є. Північ Київської обл.
Зруби, колись навіть на чотири вінця бачила.
Зараз фото пошукаю...